Chevrolet

Відображаються усі з 11 результатів

Як обрати моторну оливу для Шевроле?

motorna-oliva-chevroletВибір відповідного виду оливи є критично важливим етапом технічного обслуговування двигуна. Фахівці Chevrolet пропонують широкий спектр типів олив, від звичайних до повністю синтетичних, включаючи звичайну оливу, повне синтетичне покриття і повну синтетичну оливу.

Дізнайтеся з технічної документації своєї автівки, який сорт оливи слід використовувати для вашої конкретної моделі Chevrolet. Ви також можете скористатися спеціальною утилітою на нашому сайті по підборі рекомендованої моторної оливи для Шевроле, вказавши модель і рік випуску вашого автомобіля.

Можливо, вас зацікавить: Синтетична, Напівсинтетична, Мінеральна олива.

Наприклад, вам потрібно підібрати моторну оливу для Chevrolet Lanos. Вибравши модель і рік випуску, сайт моментально видає вам ідеально підходящі види оливи для мотора, а також відповідні гальмівну рідину і антифриз, і інші види автохімії.

Моторні оливи для Chevrolet містять безліч характеристик, які впливають на робочі характеристики вашого автомобіля, забезпечують різні рівні захисту двигуна і можуть збільшити час між замінами оливи.

Термін служби моторної оливи

Більшість автомобілів Chevrolet оснащені системою Oil Life System (OLS). Ця система інтерпретує швидкість вашого автомобіля і температуру двигуна і постійно відстежує умови експлуатації, що допомагає визначити, коли пора міняти оливу. OLS також контролює ваші особисті звички водіння і кліматичні умови в регіоні, щоб ви точно знали, коли слід замінити оливу.

Як тільки спалахує лампочка OLS, ви точно знаєте, що прийшов час для обслуговування. Це простий і ефективний спосіб заощадити гроші і допомогти зменшити кількість нафтових відходів.

Перевірка рівня оливи

Рекомендується періодично перевіряти рівень оливи. Для отримання точних показань олива повинна бути теплою при нормальній робочій температурі, а автомобіль повинен знаходитися на рівній поверхні. Завжди звертайтеся до керівництва по експлуатації вашого автомобіля Chevrolet для правильної процедури перевірки рівня оливи. Слідуючи цим інструкціям, ви отримаєте більш точні свідчення щупа.

Де купити моторну оливу для вашого автомобіля Chevrolet?

Існує повний асортимент моторних олив марки Eurolub, придатних для різних серій автомобілів Chevrolet, включаючи оливи, які підходять для бензинових двигунів, і олив, які підходять для дизельних двигунів. Існують моторні оливи Eurolub, розроблені для використання в моделях Chevrolet Corvette, а також оливи, які підходять для моделей Chevrolet Silverado.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.