Citroen

Відображаються усі з 9 результатів

Заміна оливи citroen: важливі моменти

Заміна моторної оливи – це необхідна операція технічного обслуговування вашого Citroën. Ви повинні регулярно перевіряти масло на рівень мастила, необхідний для вашого автомобіля. Це усуває всі забруднення, викликані роботою вашого автомобіля, і гарантує довговічність вашого двигуна.

Можливо, вас зацікавить: Синтетична, Напівсинтетична, Мінеральна олива.

Чи знаєте ви, яка олива Сітроен використовувати для вашого автомобіля?

Використання неправильної оливи або неправильне зберігання оливи може серйозно пошкодити двигун. Ви навіть ризикуєте зламати ваш ДВС і анулювати вашу гарантію.
Потрібно вчасно проводити ТО і замінювати моторну оливу Сітроен.

Що це означає для мого citroen?

Проводячи регулярне обслуговування та ремонт, і вибираючи правильний сорт оливи для вашого автомобіля, ви піклуєтеся про його ключові компоненти.
Олива допомагає:

  • Зменшити тертя і знос рухомих частин в двигуні, наприклад, шатунів і поршнів;
  • Ефективно охолодити двигун;
  • Підтримувати в чистоті всі внутрішні механізми ДВС;
  • Захищати двигун і його деталі від корозії.

Що це означає для мене?

motorna-oliva-citroenКрім спокою, що ваш двигун працює максимально плавно, ви можете не усвідомлювати, який вплив надає правильна олива на ефективність використання палива і рівень викидів.
Моторна олива Сітроен має свої допуски:
PSA B71 2290 – B71 2290 – це олива з низьким вмістом SAPS, розроблена для ДВС з фільтрами саж і стандартами викидів Euro 5. Загальні технічні характеристики: ACEA C2 або C3.
PSA B71 2302 – розроблена для сучасних бензинових, дизельних і турбодизельних ДВС. Підходить для застосування при тривалих інтервалах заміни оливи і високих вимогах до двигуна.
PSA B71 2293 – Спеціально розроблена олива для задоволення найвищих вимог ДВС, які працюють в широкому діапазоні температур і в різних умовах експлуатації.
PSA B71 2294 – Моторна олива з високим SAPS для сервісного використання (рівень PSA 2). SAE xW-40/50.
PSA B71 2295 – Стандартна олива для двигунів, випущених до 1998 року.
PSA B71 2296 – синтетична олива з в’язкістю 0w-30 або 5w-40.
PSA B71 2297 – повністю синтетична суміш з підвищеними властивостями, розроблена для підтримки виняткової чистоти двигуна, попутно захищаючи його від зносу.
PSA B71 2300 – олива Сітроен для сучасних бензинових, дизельних і турбодизельних двигунів в автомобілях з охолодженням наддувочного повітря або без нього. Підходить для використання з великими інтервалами заміни оливи і високими вимогами до двигуна. SAE 10W-40
PSA B71 2312 – для дизельних двигунів Citroën «BlueHDi», оснащених SCR (селективне відновлення каталізатора), що дозволяють обробляти NOx (закису азоту) за допомогою добавки AdBlue або так званої «дизельної вихлопної рідини». SAE 0W-30.

Використання схваленої оливи citroen може допомогти:

  • поліпшити паливну економічність;
  • зменшити викиди CO2;
  • полегшити запуск двигуна в холодну погоду.

 

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.