HONDA

Відображаються усі з 10 результатів

Яку моторну оливу хонда найкраще підходить для вашого двигуна?

motorna-oliva-honda-cinaІнженери Honda розробили нову серію двигунів, використовуючи свою унікальну технологію Earth Dreams, яка забезпечує ідеальний баланс ефективності і продуктивності. Розробляючи цю серію новаторських двигунів, Honda розробила ряд олив, точно відповідаючих вимогам двигунів.

 1. Дизельні ДВС I-CDTI і I-DTEC
  Для двигунів на дизелі I-CDTI і I-DTEC рекомендована олива для західноєвропейських умов водіння і погодних умов – повністю синтетична моторна олива honda, відповідне мінімальної специфікації ACEA C2 / C3. Рекомендована в’язкість 0W-30. Купити моторну оливу honda для дизельного двигуна можна на нашому сайті, відсортувавши товари за типом ДВС.
 2. Бензинові ДВС
  Для всіх бензинових двигунів, за винятком гібридних моделей, рекомендована олива для західноєвропейських умов водіння і погодних умов являє собою напівсинтетичну моторну оливу, відповідну мінімальної специфікації ACEA A1 / B1. Рекомендований діапазон в’язкості становить від 0W-20 до 10W-40. Ціна на моторну оливу хонда для бензинового ДВС варіюється в залежності від місткості тари.
 3. Гібридні ДВС
  Для гібридних двигунів рекомендується використовувати спеціальна моторна олива хонда. Ця олива покращує експлуатаційні характеристики за будь-яких умовах водіння, має додаткові переваги (поліпшена економія палива, екологічність). Моторна олива honda, вартість його для гібридних двигунів, а також умови доставки можна дізнатися у наших консультантів.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для Audi, BMW, Chevrolet.

Які бувають моторні оливи хонда: в’язкість моторної оливи і опис

 1. 0W-20 Високоякісна економічна олива для бензинових двигунів
 2. 0W-30 Високоякісна економічна оливадля дизельних двигунів
 3. 5W-40 Високоякісна економічна олива для старих і високопродуктивних двигунів
 4. Hybrid Petrol Engine Oil Унікальна моторна олива, доступне тільки від Honda для бензинових гібридних двигунів
 5. Green Diesel Engine Oil Унікальна моторна олива, доступне тільки від Honda для 1.6 дизельних двигунів.

Чому так важливо використовувати оливу honda для вашої honda?

Які оливи моторні хонда купити ви вже знаєте, залишилося додати, які плюси від хорошої оливи ви отримуєте. Коли ви заливаєте гарне і відповідне вашій машині оливу ви покращуєте і підтримуєте всі характеристики авто, а саме:

 • максимальна продуктивність і захист двигуна;
 • підвищення ефективності використання палива;
 • зниження викидів;
 • захист двигуна в екстремальних умовах експлуатації;
 • схвалення і відповідність допускам Honda;
 • запобігання утворенню осаду і відкладень.

 

Доставка моторних олив по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні оливи, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторну оливу за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка молив здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.