Lexus

Відображаються усі з 8 результатів

Яку моторну оливу Лексус купити?

motorna-oliva-leksus-kupitiКоли ви купуєте новий автомобіль, це серйозна інвестиція. Тепер, коли ви прийняли рішення, важливо переконатися, що ви забезпечите Lexus ту турботу, яку він заслуговує. Чи знаєте ви, що, просто завдяки правильно обраній оливі ви можете скоротити споживання газу до 2% в рік, продовживши термін служби вашого двигуна? Більшість синтетичних олив, таких як німецька олива Eurolub, можуть насправді очищати від залишків і виводити негативні накопичення в вашому двигуні, щоб підтримувати його максимальну продуктивність.

Як правило, для автомобілів з високими експлуатаційними характеристиками, таких як Lexus, з більшою ймовірністю буде потрібно синтетична олива, як і для автомобілів з турбонаддувом. Однак, якщо в керівництві для вашого автомобіля не вказано, що для вашого двигуна потрібна синтетична олива, вибір оливи більш складний, і однозначної відповіді немає.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для CAT, DAF, Fiat.

Lexus рекомендує використовувати синтетичну моторну оливу 0W-20 на всіх своїх моделях. Власники також можуть використовувати моторну оливу 5W-20 в якості заміни за умови, що при наступній заміні оливи повернетеся до використання синтетичної оливи0W-20. Відкрийте керівництво по експлуатації, щоб визначити графік технічного обслуговування, який може варіюватися в залежності від ваших потреб водіння і клімату.

Олива 0W-20 має ряд переваг:

  • економія пального;
  • менший опір;
  • кращий тепловідвід.

Моторна олива toyota / lexus

Багатьох клієнтів може здивувати і насторожити той факт, що консультант їм порекомендує тойота замість лексус моторної оливи. Не лякайтеся, справа в тому, що синтетичні оливи Лексус, як і оливи Тойота мають однакові характеристики класу в’язкості SAE і API.

Більшість олив, використовуваних в автомобілях Lexus, є оливами Toyota завдяки їх оригінальним високоякісним продуктам. Проте, спеціальні моторні оливи були розроблені для двигунів Lexus, щоб забезпечити надзвичайно точну роботу. Вони поставляються в окремих маркованих упаковках. В іншому вони нічим не відрізняються від відповідних продуктів Toyota.

Доставка моторних олив по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні оливи, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторну оливу за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка молив здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.