MAZDA

Відображаються усі з 11 результатів

Яку оливу Мазда рекомендує використовувати для своїх автомобілів?

Спроба з’ясувати, яку оливу використовувати в автомобілі, може бути досить заплутаною, особливо якщо врахувати, що у кожного своя думка про те, що краще. За можливості надаються звичайні оливи, синтетичні суміші і повністю синтетичні оливи, але яку оливу рекомендує використовувати Mazda для своїх автомобілів?

Можливо, вас зацікавить моторна олива для Lexus, Fiat, FORD.

Чи варто використовувати синтетичну оливу?

Mazda рекомендує використовувати оливу SAE 0W-20, яке є як повністю синтетичне або напівсинтетичне. Але чи можете ви використовувати звичайну оливу моторну мазда 5w30? І так і ні. Це не призведе до анулювання вашої гарантії і не зашкодить вашій машині. Тим не менше, використання рекомендованоъ оливи забезпечить вам максимальну продуктивність, особливо якщо ви перебуваєте десь в умовах сильної спеки або холодного клімату. Монітор змісту моторноъ оливи Mazda в нових автомобілях Mazda також використовує для розрахунків оливи 0W-20, тому, якщо ви хочете, щоб він точно вимірював відсоток строку служби оливи, краще дотримуватися рекомендованого.

Який інтервал заміни моторної оливи mazda?

Mazda рекомендує міняти оливу не рідше ніж один раз на рік або кожні 16 000 км. Ви можете продовжити цей термін, але тільки при дуже певних обставин. Вам слід уникати тривалих періодів холостого ходу або руху на низькій швидкості, і вам доведеться їздити в умовах, що не містять великої кількості пилу. В іншому випадку, якщо ви їдете в досить звичайних умовах, рекомендується міняти кожні 4-6 місяців або від 8000 до 12000 км – в залежності від вашої моделі.

Збережіть час з Eurolub!

Хочете поговорити з кимось про те, як часто ви повинні міняти оливу або яку оливу ви повинні використовувати, коли міняєте його? Якщо хочете вибрати моторну оливу мазда за ціною або літражу скористайтеся зручними фільтрами. Консультанти Eurolub.ua завжди готові допомогти! Є ще питання? Не соромтеся зв’язатися! Якщо вам потрібен надійний постачальник, у якого можна купити моторну оливу мазда в Україні, ви завжди можете розраховувати на Eurolub.

Чи зможу я замінити оливу самостійно?

Заміна моторної оливи мазда може бути складною на сучасних автомобілях. Є багато панелей, які ви повинні будете зняти, область під автомобілем щільна і важка для роботи, знайти точку підйому може бути складно, і вам навіть можуть знадобитися спеціальні інструменти. Проте, є деякі обслуговування, які ви можете легко виконати вдома.

Як відрізнити моторну оливу mazda original від підробки?

motorna-oliva-mazdaПам’ятайте, на оригінальній банці з оливою всі позначення надруковані чітким комп’ютерним шрифтом, де чітко позначені:

– код виробника і заводу-виготовлювача;

– Дата випуску моторної оливи;

– Серійний номер.

На підробленому банку дата і номер партії відсутні або надруковані таким чином, що неможливо було ідентифікувати продукт.

Крім того, помітна різниця в якості зображення написів і якість пластика. Ще відрізнити підробку можна по наявності другого ярлика на зворотному боці банки.

Пам’ятайте, підробку на моторну оливу mazda купити просто, але щоб уникнути підробки краще купувати на Eurolub.ua!

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.