NISSAN

Відображаються усі з 10 результатів

Яка моторна олива ніссан підійде для мого Ніссана?

Існує повний асортимент олив для ДВС бренду Eurolub, придатних для автомобілів марки Nissan, для бензинових або гібридних двигунів, включаючи моторну оливу Ніссан Кашкай і моторну оливу Ніссан Х Трейл.

Важливо використовувати правильну оливу в своєму авто, щоб відповідати допускам і вимогам виробника Nissan. Використовуйте нашу утиліту по підбору оливи, щоб купити моторну оливу nissan відповідну для вашого Nissan.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для MERCEDES-BENZ, MAZDA, HYUNDAI/KIA.

Як синтетична олива допоможе захистити ДВС мого Nissan?

Наше сімейство синтетичних моторних олив Eurolub забезпечує чудовий захист вашої машини. Випробування показують, що моторна олива Ніссан від Eurolub може досягати всіх рухомих частин ДВС швидше, ніж деякі звичайні змащувальні речовини. Поки воно повністю не циркулює, тертя між сухими частинами двигуна автомобіля буде повільно скорочувати його фактичний термін служби.

Синтетичні моторні оливи nissan, такі, як Eurolub, починають циркулювати відразу, захищаючи кожну рухому частину двигуна, і з часом це може призвести до економії витрат на технічне обслуговування. Використовуйте нашу утиліту по підбору оливи, щоб дізнатися про всі продукти, які підходять для вашого Nissan. Скористайтеся фільтром, щоб впорядкувати моторну оливу nissan за ціною, літражем і іншим параметрам.

Розкажіть нашим консультантам трохи більше про ваш транспортний засоб, і ми розповімо вам, як його краще захистити!

Моторна олива ніссан ціна рівна якості?

motorna-oliva-nissanДля того, щоб захистити і підтримувати продуктивність вашого автомобіля Nissan, у нас є спеціальний асортимент змащувальних і інших рідин для двигунів – всі вони виготовлені відповідно до точних характеристик і допусків Nissan.

Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль Nissan маючи пристойну кількість кілометрів пробігу за спиною продовжував чітко функціонувати, не жертвуючи при цьому продуктивністю двигуна, ми можемо сміливо рекомендувати вам використовувати оливи і рідини Nissan від німецького бренду Eurolub при кожному обслуговуванні вашого автомобіля.

Лінійка німецьких моторних олив і рідин Nissan від Eurolub включає в себе:

  • Моторні оливИ;
  • Трансмісійні оливи;
  • Охолоджуючі рідини;
  • Гальмівні рідини.

Моторна олива від Eurolub – це продукт найвищої якості має ідеальний баланс в’язкості, що знижує тертя при старті і знос при мінусових температурах. Найвища продуктивність і захист завжди гарантовані!

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.