Opel

Відображаються усі з 14 результатів

Яку моторну оливу опель найкраще заливати в Opel?

Коли ви використовуєте німецький автомобіль, як Опель, використовувати його просто недопустимо без якісної оливи. Існує безліч магазинів, які спеціалізуються на збуті автомобільних олив і запчастин для будь-якої марки автомобіля. Але стикаючись з таким величезним вибором кожен автолюбитель замислюється: Яку ж моторну оливу opel краще для вашого Opel?

Можливо, вас зацікавить моторна олива для MERCEDES-BENZ, MAZDA, HYUNDAI/KIA.

У керівництві до Opel йдеться, що проводити заміну оливи в ДВС потрібно щонайменше один раз в 15000 км. В ідеалі потрібно підлаштовуватися під українські реалії і проводити заміну частіше: автомеханіки радять скоротити цей інтервал до 10000 км.

Яку оливу і скільки її потрібно для Опеля?

Щоб точно знати, яку кількість оливи вам буде потрібно залити, загляньте в керівництво по експлуатації вашого авто. Правильний інтервал заміни повинен визначатися на основі умов експлуатації авто і якості оливи. Також потрібно брати до уваги температуру, при якій проводиться експлуатація авто і щоденні навантаження, а також стиль водіння.

Наприклад, для автомобіля Опель Астра H 1.6 моторна олива знадобиться:

  • 5W-30;
  • 5W-40.

Тому що автомобілі даної лінійки оснащені двигуном Z16XER. Якщо ви плануєте користуватися автомобілем при низькому температурному режимі (- 25 і нижче), вам потрібно вибрати оливу 0W-30 або 0W-40.

Рекомендована олива Opel

Для автомобілів Opel ідеальним варіантом є синтетична моторна олива. Заливати мінеральні або напівсинтетичні мастила не рекомендується, так як вони взаємодіють з двигуном не так, як треба. Звичайно, невідомо що саме станеться з ДВС, якщо ви залийте такі оливи, але, можливо це призведе до швидкої поломки і стиранні мотора, в гіршому випадку.

Де купити оливу моторну Опель?

motorna-oliva-opel-KorsaАвтовиробник рекомендує використовувати оригінально заводську моторну оливу, але тільки більшість з цих мастил продаються за дуже високою ціною. Оригінальні оливи не завжди можна купити, тому трапляються ситуації, коли необхідно вибрати альтернативну мастило, відповідає технічним характеристикам ДВС. Щоб спростити вибір даної рідини, передбачені інструкції для авто, допуски виробника для вибору оливи ДВС.

Тому, якщо вам хотілося б дізнатися гідні альтернативи дорогій заводській оливі і де її можна купити, то ідеальним варіантом є німецька компанія Eurolub! Скориставшись нашим фільтром з підбору ідеально оливи для вашої марки автомобіля, ви вмить знайдете підходящу вам оливу і інший набір автохімії для вашого авто.

Наприклад, вам потрібно вибрати моторну оливу опель для Опель Астра. Ввівши параметри вашого авто в віконця, ви отримуєте оптимальний варіант моторної оливи – EUROLUB SYNT PDI з в’язкістю SAE 5W / 40. Це сучасна синтетична моторна олива відповідно до критеріїв ACEA C3. Ця моторна олива має унікальний склад! І це відмінний захист від стирання деталей в важких умовах і для легкого запуску двигуна при низьких температурах.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.