SUBARU

Відображаються усі з 12 результатів

Чому моторна олива від Eurolub підходить саме для вашого автомобіля Subaru?

Синтетична олива, яка складається з 80% синтетичного базового високоякісного матеріалу 20% присадок, краще розроблена для високотехнологічних конструкцій двигунів з низьким коефіцієнтом тертя і для двигунів, які стикаються з жорсткими вимогами водія. motorna-oliva-dlya-subaruДля двигунів з наддувом в новітніх моделях Forester, Impreza, Legacy, Outback і BRZ, а також в моделях з турбонаддувом потрібна синтетична моторна олива Subaru від німецької компанії Eurolub.

Обирати моторну оливу субару треба в залежності від SAE:

– моторна олива 0w20;

– моторна олива 5w30.

Моторна олива EUROLUB OW-20 використовується в нетурбованих двигунах, призначена для поліпшення економії палива і збільшення потужності.

Моторна олива для субару з в’язкістю 5W-30 розроблено для турбодвигуна, який працює при більш високій температурі. Воно має підвищений захист від поломок і чудову мастило для оптимальної економії палива. 5W-30 може використовуватися для не турбо транспортних засобів, крім як моторна олива для субару форестер 2011 року.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для MITSUBISHI, Peugeot, MAN.

Як часто слід міняти моторну оливу?

Після першої заміни оливи Subaru каже, що ви повинні міняти його кожні 9000 км, використовуючи синтетичну оливу. Але це якщо їздити в “нормальних” умовах. Звички і умови водіння будуть впливати на частоту зміни масла.

Чому варто купувати у нас?

Купуючи моторну оливу для свого автомобіля у нас, ви можете бути впевнені в його якості. А скориставшись нашим підбирачем оливи для автомобіля вашої марки і року випуску ви отримаєте ще й точний підбір підходящої автохімії зі стовідсотковим попаданням під потреби вашого ДВС. Моторна олива субару ціна безпосередньо залежить від якості. Пам’ятайте, що на оливі для вашого ДС економити не варто. Купивши високоякісну оливу субару, ви можете розраховувати на:

– Оптимізований витрата палива;

– Підвищену захист від корозії і відкладень;

– Відмінну оливу для зниження зносу двигуна у всьому діапазоні робочих температур;

– Зменшення втрати оливи за рахунок випаровування і згоряння.

Правильна і якісна моторна олив Subaru залежить від ціни. Воно може коштувати трохи більше, але використання такої оливи в вашому автомобілі означатиме значну економію протягом багатьох років.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.