TOYOTA

Відображаються усі з 13 результатів

Що потрібно знати перед тим, як вибирати оливу тойота?

Сучасні автомобілі виготовляються з урахуванням використання спеціальних мастильних матеріалів. Характеристики оливи дуже важливі для безпечної і плавної роботи двигуна. Але високої якості самої оливи недостатньо для злагодженої роботи двигуна. Також слід дотримуватися інтервалів заміни оливи, перевіряти і регулярно міняти моторну оливу.

Ці інтервали вказані в рекомендаціях виробників оригінального устаткування (OEM). У ньому ви можете розглянути модель свого транспортного засобу, його технічні характеристики, параметри і спосіб, яким ви керуєте їм. Спираючись на ці дані ви зможете купити моторну оливу тойота, яке буде найоптимальнішим для вашого авто.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для Renault, Volvo, Suzuki.

Які інтервали заміни оливи з використанням синтетичної оливи?

У Toyota є особливі рекомендації щодо інтервалів заміни моторної оливи тойота:

Тільки автомобілі Toyota, в яких потрібно синтетична моторна олива toyota 0w-20 були допущені до роботи з збільшеними інтервалами заміни оливи в 16 000 км / 12 місяців. Тим не менш, ви повинні продовжувати регулярно перевіряти рівень оливи і при необхідності доливати її. Це допоможе вашому двигуну в повній мірі використовувати синтетичну оливу тойота.

Транспортні засоби, в яких 0w-20 є опцією для 5w-20 мінеральної оливи (або моторної оливи тойота 5w30), будуть мати потребу в заміні оливи 8 000 км / 6 місяців, навіть якщо використовується олива 0w-20.

Якщо експлуатація автомобіля відповідає стандартним критеріям «Особливих умов експлуатації», таких, як: їзда по бездоріжжю, на грунтових дорогах, буксирування причепа, повторні короткі поїздки при температурі нижче нуля або тривалий холостий хід; моторну оливу слід замінювати з інтервалом 8000 км, незалежно від того, яка олива використовується.

Моторна олива тойота: ціна якості

oliva-tojotaТак де ж все таки моторну оливу Toyota купити? Купувати потрібно тільки у перевірених брендів, таких як Eurolub. Ми – ексклюзивний представник німецької торгової марки Eurolub в Україні. На віртуальних полицях нашого магазину  ви можете знайти моторну оливу toyota, дізнатися його ціну, замовити в роздріб і опт.

Моторна олива toyota від Евролуб має чудові властивості, що змазують, а ще:

  • Низьку в’язкість, вдосконалену синтетичну формулу, яка допомагає підвищити ефективність ДВС і економію палива до 2 відсотків;
  • Чудові термічні і окисні властивості, які допомагають зменшити старіння оливи, що призводить до тривалого захисту;
  • Видатні характеристики при низьких температурах, швидкий запуск в холодну погоду і швидкий захист допомагають продовжити термін служби двигуна;
  • Точно збалансована система компонентів добавок;
  • Чудові загальні характеристики оливи і захисту від зносу для багатьох стилів і умов водіння, від легких до важких, де рекомендується використовувати оливу тойота 5W-20 або 0W-20.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.