Volvo

Відображаються усі з 17 результатів

Як часто мені слід міняти оливу Volvo?

Для деяких заміна оливи схожа на звернення до стоматолога: незручно, але необхідно.

Сучасні новітні двигуни, що використовують синтетичну оливу, розраховані на пробіг від близько 10 000 км до 20 000 км між замінами оливи. Завдяки більш суворим стандартам в технології виготовлення двигунів якість синтетичних олив покращився. І є ще один фактор: більше половини сучасних автомобілів оснащені системами моніторингу, які дозволяють вам стежити за тим, коли пора змінити оливу.

Ваш стиль водіння і потреби можуть вплинути на те, як часто вам потрібно міняти оливу. Якщо ви просто їздите по місту і кожні шість місяців проїжджаєте близько 9 000 км або близько того на одометрі, ви можете міняти оливу два рази в рік. Якщо ви багато їздите по шосе або на довгі дистанції або експлуатуєте свій автомобіль в піщаних або запилених околицях, вам доведеться робити це частіше.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для Renault, Suzuki, TOYOTA.

Чи повинен я використовувати синтетичну оливу в моєму Volvo?

Щоб вирішити, який тип мастила підходить для двигуна вашого автомобіля, завжди корисно звернутися до керівництва користувача. Усередині ви знайдете тип, клас та частоту заміни оливу в двигуні, також дізнаєтеся яку моторну оливу Вольво дизельного і бензинового ДВС використовувати.

Є кілька типів моторних олив, пропонованих Eurolub для Вольво сьогодні:motorni-olivi-volvo-kupiti

  • Традиційна моторна олива volvo купити завжди було безпечним вибором, але воно вимагає заміни частіше. Те ж саме відноситься до фільтрів, які вловлюють багато домішок з потоку оливи протягом терміну його служби. Традиційні моторні оливи слід замінювати приблизно через 8 000 км обслуговування.
  • Напівсинтетична моторна олива поєднує в собі традиційні та синтетичні суміші і є хорошим вибором для транспортних засобів, які працюють при більш високих навантаженнях і тривалих сесіях водіння. Напівсинтетичні матеріали служать довше, ніж традиційні оливи, і можуть безпечно забезпечувати належне змазування приблизно до 12 00 км.
  • Синтетична моторна олива є ідеальним вибором для сучасних високотехнологічних двигунів, будь вони високопродуктивні або високоефективні. Вони пропонують кращу продуктивність з точки зору в’язкості (здатність текти через деталі двигуна) і підвищений захист від сторонніх відкладень. Пройшовши 16 000 км. або навіть 20 00 км. в деяких випадках, це ідеальний вибір для захисту ваших інвестицій, будь то Grand Tourer, пікап Ranch Edition або Plug-in Hybrid.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.