Опис

Синтетична, високоефективна, легкотекуча моторна олива з дуже низьким вмістом золи. Олива гарантує високий захист від зносу при екстремальних навантаженнях і виразно зменшує втрати тертя (HTHS< 3,5 mPa/s). Завдяки низькій в’язкості олива сприяє економії палива і може бути використана в дизельних двигунах з вугільним фільтром, оскільки відповідає ACEAC 1. Олива може бути використана як в новітніх двигунах, так і старіших машинах (по припису заводу автовиробника). Олива подовжує термін служби дизельних вугільних фільтрів із-за низького вмісту фосфору, сірки і показника сульфатної зольності).Eurolub Cleanpower C1 5w-30 може бути усебічно використаний у бензинових і дизельних моторах “з” і “без” вугільних фільтрів, де потрібно моторні мастила класу ACEAA1/B1 илиA5/B5.

Специфікації: ACEA A1/B1;ACEA A5/B5 ;ACEA C1Mazda Service Fill; Renault RN 0700 ;Jaso 2005 DL – 1

Купити моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB CLEANPOWER C1, SAE 5W/30, (синтетичне, Mid SAPS)

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність EUROLUB CLEANPOWER C1, SAE 5W/30, (синтетичне, Mid SAPS) економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити налаштування автомобіля.

Ціна на моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB CLEANPOWER C1, SAE 5W/30, (синтетичне, Mid SAPS)

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть підходящу моторну оливу на легковий автомобіль в магазині автомастил Eurolub. Замовити моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB CLEANPOWER C1, SAE 5W/30, (синтетичне, Mid SAPS) з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , , ,

Оливи модельний ряд

Тип двигуна

, , , ,

Тип оливи

В'язкість оливи

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.