Опис

Синтетична моторна олива, виготовлена за інноваційною технологією з новітнім пакетом присадок, що забезпечує найвищі показники чистоти двигуна і забезпечує поліпшений захист механізмів двигуна. Може бути використано для подовжених інтервалів заміни оливи при рекомендації виготовника авто. Застосовується в бензинових і дизельних двигунах, також для турбованих двигунів, а також двигунів з безпосереднім уприскуванням (крім PD, WIV DPF).
Специфікації: ACEA A3 / B4; API SL / CF.
Відповідає: BMW LONGLIFE 98; OPEL GM-LL-B-025; MB 229.3VW 502.00; 505.00.

Купити моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB Formel 1 SAE 5W/40 (синтетичне)

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність EUROLUB Formel 1 SAE 5W/40 (синтетичне) економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити налаштування автомобіля.

Ціна на моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB Formel 1 SAE 5W/40 (синтетичне)

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть підходящу моторну оливу на легковий автомобіль в магазині автомастил Eurolub. Замовити моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB Formel 1 SAE 5W/40 (синтетичне) з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , ,

Оливи модельний ряд

, , , , , , , ,

Тип двигуна

, , , ,

Тип оливи

В'язкість оливи

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.