Опис

Масло для автоматичних коробок передач і рульових механізмів з підсилювачем, для яких потрібні масла для АКПП по специфікації Dexron III, і має наступні характеристики:

висока стійкість проти окислення,
захист від зносу,
відмінна плинність при низьких температурах,
хороша сумісність з герметичними матеріалами.
EUROLUB Gear Fluide III – застосовується в легкових і вантажних автомобілях, автобусах і інших транспортних засобах. Може застосовуватися як в гідродинамічних гідротрансформаторах, гідравлічних системах так і в рульових механізмах відповідно до вимог автовиробника.
Відповідає вимогам: General Motors ATF Dexron III H; Ford Mercon; MAN 339 Typ Z1; MAN 339 Typ V1; MB 236.1; МВ 236.5; 236.6; 236.7. ZF TE-ML 04D / 14A / 17C; Voith H55.6335.3x (G 607); Volvo 97341; Caterpillar TO-2; Allison C-4; Allison TES 389.

Купити трансмісійну оливу EUROLUB Gear Fluide III

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність EUROLUB Gear Fluide III економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити налаштування автомобіля.

Ціна на трансмісійну оливу EUROLUB Gear Fluide III

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть підходящу трансмісійну оливу для своїх автомобілів в магазині автомастил Eurolub. Замовити трансмісійну оливу EUROLUB Gear Fluide III з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , , ,

Оливи модельний ряд

,

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.