Опис

Мінеральна моторна олива для цілорічного використання змішаного вантажного автопарку. Стабільна під час максимальних навантажень. Захищає від окислення і володіє високими експлуатаційними характеристиками. Рекомендується для підприємств з важкими умовами работи.Рекомендовано для подовжених інтервалів пробігу (за рекомендацією авто виробника). Використовується в бензинових і дизельних двигунах (без PD, WIV, DPF). Перевищує вимоги стандарту ЄВРО 3.
Специфікації: Е7, Е5, Е3; A3, B4. API CI-4/CH/SL. Global DHD-1 SHPD.
Відповідає: MB 228.3; MB 229.1; MAN M 3275; VOLVO VDS 3; RENAULT RVI RLD / RLD-2; MTU TYP 2; MTU DDC BR 2000 і 4000; MACK EO-M PLUS; CUMMINS CES 20071 / -2 / -6 / -7 / -8; CATERPILLAR ECF-a і ECF-2; ZF TE-ML 07C; VOITH RETARDER TYP A.

Купити моторну оливу на вантажний автомобіль EUROLUB HD 4CX PLUS SAE 15W/40 (мінеральне)

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність EUROLUB HD 4CX PLUS SAE 15W/40 (мінеральне) економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити налаштування автомобіля.

Ціна на моторну оливу на вантажний автомобіль EUROLUB HD 4CX PLUS SAE 15W/40 (мінеральне)

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть підходящу моторну оливу на вантажний автомобіль в магазині автомастил Eurolub. Замовити моторну оливу на вантажний автомобіль EUROLUB HD 4CX PLUS SAE 15W/40 (мінеральне) з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , ,

Оливи модельний ряд

, , , ,

Тип двигуна

, , , ,

Тип оливи

В'язкість оливи

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.