Опис

Високолеговане, легкотекуче моторне мастило USHPD зі зниженою зольністю (LowSAPS). Олива виготовлена з новітніми нормами Euro 4 і Euro 5, Eurolub LowCargo 5w-30 виділяється завдяки пакету присадок зі зниженою зольністю (Low SAPS – знижена зольність, мала к-ть фосфору і сірки). Завдяки використанню високоякісної основи олива може використовуватися цілорічно в діапазоні класу в’язкості 5w-30. Під час низьких температур на вулиці Eurolub LowCargo 5w-30 гарантує холодний пуск завдяки класу в’язкості 5w (захист від зносу при холодному старті) і гарантує найбільш якнайшвидше змазування. LowCargo 5w-30 цілорічна олива для високонавантажених машин, яка відповідає новітнім нормам Євро 4 і Євро 5. Також оливу можливо використати для подовжених інтервалів пробігу (по припису заводу автовиробника). Олива забезпечує ефективне очищення вихлопної системи при подовжених пробігах.
Специфікації: APICI – 4; ACEAE6, E7; MB 228.51; MANM 3477, M

Купити моторну оливу на вантажний автомобіль EUROLUB LOWCARGO SAE 5W/30 (синтетичне LowSAPS)

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність EUROLUB LOWCARGO SAE 5W/30 (синтетичне LowSAPS) економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити налаштування автомобіля.

Ціна на моторну оливу на вантажний автомобіль EUROLUB LOWCARGO SAE 5W/30 (синтетичне LowSAPS)

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть підходящу моторну оливу на вантажний автомобіль в магазині автомастил Eurolub. Замовити моторну оливу на вантажний автомобіль EUROLUB LOWCARGO SAE 5W/30 (синтетичне LowSAPS) з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, ,

Оливи модельний ряд

, , , ,

Тип двигуна

, , ,

Тип оливи

В'язкість оливи

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.