Опис

Синтетичне високоефективне легкотекуче моторне мастило для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів (окрім насоса-форсунки).Гарантує надзвичайно економну витрату палива. Відмінні характеристики холодного пуску двигуна гарантують оптимальне змазування в холодній фазі і високу економію палива. Олія гарантує стабільну роботу двигуна при великих навантаженнях і екстремальних температурах. Eurolub Multitec 5w-30 гарантує високий захист від зносу і значно зменшує тертя (HTHS< 3,5 mPa/s). Multitec 5w-30 зменшує емісію і дбайливо піклується про довкілля. Eurolub Multitec 5w-30 продукт найвищої якості для бензинових і дизельних моторів новітнього покоління і інших транспортних засобів згідно специфікації .
Специфікації: ACEAA1/B1, A5/B5; APISL/CF; FordWSS – M2C – 913 – C

Купити моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB MULTITEC SAE 5W/30 (FORD) (синтетичне)

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність EUROLUB MULTITEC SAE 5W/30 (FORD) (синтетичне) економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити налаштування автомобіля.

Ціна на моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB MULTITEC SAE 5W/30 (FORD) (синтетичне)

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть підходящу моторну оливу на легковий автомобіль в магазині автомастил Eurolub. Замовити моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB MULTITEC SAE 5W/30 (FORD) (синтетичне) з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , , ,

Оливи модельний ряд

Тип двигуна

, , , ,

Тип оливи

В'язкість оливи

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.