Опис

Високоефективне, легкотекуче моторне масло останнього покоління для вантажних автомобілів, з показниками вихлопних газів Євро 4 і Євро 5. Eurolub Supermax 10W-40 високолегованої LowSAPS-UHPD легкостікаюче моторне масло для вантажних автомобілів. Завдяки високоякіснії основі і особливому пакету присадок масло гарантує економне використання палива і зменшує викиди шкідливих речовин в атмосферу (наприклад SCRТechnologie). SuperMax 10W-40 цілорічне, високоефективне масло для вантажних машин, яке відповідає нормам Євро 4 і Євро 5.Масло забезпечує чистоту очисної системи. EurolubSupermax 10W-40 можливо для використовувати для подовжених пробігів (за приписом заводу-автовиробника). SuperMax 10W-40 може бути використаний також у вантажних машинах, де використовується природний газ (CNG). Дивитися сертифікацію MAN, Renault і Volvo
Специфікації: APICI-4; ACEA E6, E7, E9; MB 228.51; MАNM 3477 / 3271-1; MTUTyp3.1; ScaniaLowAsh; VolvoVDS- 3 / CNG; CumminsCES 20076/77; DAF Extendet Drain; RenaultRLD / RLD-2 / RXD / RGD; Caterpillar ECF- 1a; DeutzDQZ -III-05

Купити моторну оливу на вантажний автомобіль EUROLUB SUPERMAX SAE 10W/40 (LowSAPS)

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність EUROLUB SUPERMAX SAE 10W/40 (LowSAPS) економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити налаштування автомобіля.

Ціна на моторну оливу на вантажний автомобіль EUROLUB SUPERMAX SAE 10W/40 (LowSAPS)

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть підходящу моторну оливу на вантажний автомобіль в магазині автомастил Eurolub. Замовити моторну оливу на вантажний автомобіль EUROLUB SUPERMAX SAE 10W/40 (LowSAPS) з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , ,

Оливи модельний ряд

, , , ,

Тип двигуна

, , , ,

Тип оливи

В'язкість оливи

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.