Опис

Моторна синтетична олива, призначена для використання у бензинових двигунах, а також для використання у дизельних двигунах, укомплектованих системами очищення вихлопних газів (DPF- сажовим фільтром, клапанами ERG). Має стійкість до вигорання у порівнянні з маслами SAE 5W-30

Відповідає специфікації:

АСЕА СЗ API SN/CF VW

502.00/505.00/505.01

МВ 229.51

МВ 229.31

МВ 226.5

BMW Longlife-04

Ford WSS-M2C-917-A

Renault RN0700/RN0710

dexos2Tm

Fiat 9.55535-S2

Купити моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB SYNT PDI SAE 5W/40 (синтетичне, Mid SAPS)

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність EUROLUB SYNT PDI SAE 5W/40 (синтетичне, Mid SAPS) економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити налаштування автомобіля.

Ціна на моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB SYNT PDI SAE 5W/40 (синтетичне, Mid SAPS)

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть підходящу моторну оливу на легковий автомобіль в магазині автомастил Eurolub. Замовити моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB SYNT PDI SAE 5W/40 (синтетичне, Mid SAPS) з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , , ,

Оливи модельний ряд

, , ,

Тип двигуна

, , , ,

Тип оливи

В'язкість оливи

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.