Опис

Сучасне багатофункціональне масло для сільськогосподарської та землерийної техніки, створене на основі високоякісних очищених розчинників і базових масел і присадок, для досягнення наступних властивостей: – сильна Диспергованість та мийна здатність – висока активність проти зносу, корозії і піни – дуже сильна стійкість до окислення – відмінні протизадирні властивості – високий і стабільний індекс в’язкості Цей багатофункціональний мастильний матеріал (*) був розроблений для створення єдиного мастила, здатного змащувати: – бензинові двигуни – дизельні двигуни (з або без турбонаддув) – трансмісії (також «мокрі» гальма) – гідравлічні системи ( *) так зване Super Tractor Oil Universal = STOU.

Купити моторну оливу EUROLUB UNI TRUCK STOU 10W-30

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність моторного масла EUROLUB UNI TRUCK STOU 10W-30 економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити настройку автомобіля.

Ціна на моторну оливу EUROLUB UNI TRUCK STOU 10W-30

Якими б не були вимоги до вашої техніки, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть відповідне масло для своєї техніки в магазині автомастил Eurolub. Замовити моторне масло EUROLUB UNI TRUCK STOU 10W-30 з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , ,

Тип двигуна

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.