Опис

Gear EP 85W-90 – універсальні трансмісійні масла з протизадирними присадками, їх універсальне застосування, можлива поставка коробок передач (з синхронізацією і без неї), роздавальних механізмів, рульових механізмів і різних провідних осей нормального руху, особливо автомобільних трансмісій. Не може використовуватися з маслами для гіпоїдних передач, які відповідають вимогам MIL-L-2105 B / C або API GL-5.

Купити трансмісійне масло EUROLUB GEAR EP 85W-90

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність трансмісійного масла EUROLUB GEAR EP 85W-90 економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити настройку автомобіля.

Ціна на трансмісійне масло EUROLUB GEAR EP 85W-90

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть відповідне трансмісійне масло для своїх легкових автомобілів в магазині автомастил Eurolub. Замовити трансмісійне масло EUROLUB GEAR EP 85W-90 з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , ,

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.