Антифризи

Показано 1–24 із 28

Антифриз

Хороший антифриз не менш важливий для здорової роботи двигуна, ніж якісне моторне мастило або хороший бензин. Як і інша автомобільна хімія, антифриз розвивається відповідно до запитів і змін в конструкціях і матеріалах системи охолодження. Злагоджена робота механізмів транспортних засобів залежить від стану здоров’я кожної деталі. Крім того, для правильного функціонування автомобіля важливо, щоб двигун не перегрівався. У цьому і допомагає спеціальна охолоджувальна рідина, яка заливається в систему охолодження двигуна. Охолоджувальні системи в транспорті відіграють важливу роль. Рідина не лише допомагає охолодити двигун автомобіля, але також запобігає небажаним проблемам, таким як корозія. Антифриз діє як при мінусових, так і плюсових температурах. Термін придатності впливає на технічні параметри продукту, тому перед використанням рекомендується звернути увагу на цей показник. Вам потрібний антифриз за привабливою ціною?
Дивіться пропозиції в інтернет-магазині Eurolub.ua, де ви можете купити антифриз за кращою ціною з доставкою по Києву та Україні. Як правильно вибрати охолоджувальну рідину? Охолоджувальна рідина для автомобільного двигуна варіюється залежно від складу, кольору (антифриз червоний, антифриз зелений або синій) і розміру упаковки, тому вартість може мінятися. Яка ціна у гальмівної рідини і антифризу? Антифриз можна недорого придбати на сайті Eurolub.ua з доставкою у будь-яке місто України: Харків, Київ, Одеса, Дніпро. На сторінці відображається поточна ціна товару і міститься повний опис продукції. У каталозі представлений асортимент німецького виробника Eurolub, який має свою відмінну рису – бескомпромісну якість.
Температура морозу – важливий критерій. Перш ніж вибрати антифриз для автомобіля, треба ознайомитися з його складом. Він може бути у вигляді концентрату для розведення або готового до вживання. Колір продукту не впливає на технічні параметри і не пов’язаний з хімічним складом. Перед купівлею слід розглянути модель автомобіля і рекомендації виробника з приводу заміни антифризу. Що входь до складу антифризу? Головними антифризними складовими є вода і активний інгредієнт (етилгліколь або пропіленгліколь), займаючі 90% від усього об’єму охолоджуючої рідини. Інші 10% складають добавки, які запобігають накипу, корозії, запіненню і відкладенням в охолоджувальній системі. Сьогодні до складу антифризу входить пропіленгліколь, який менш токсичний не такий небезпечний для природи.

Охолоджувальна рідина для автомобіля: купити в Києві і з доставкою по Україні.

В інтернет-магазині Eurolub.ua ви можете придбати усе необхідне для свого автомобіля. Каталог пропонує широкий вибір автомобільної хімії, включаючи антифриз. Кожен замовник може вибрати потрібну йому рідину, адже сайт оснащений зручним пошуком і зрозумілим фільтром. Уся продукція має ексклюзивну гарантію від німецького виробника. За бажанням ви можете ознайомитись з сертифікатами і дозволами у відповідному розділі. Ви можете замовити автомобільну продукцію через сайт або по телефону. Наш персонал надасть вам своєчасну та професійну консультацію в підборі необхідних продуктів і відповість на ваші питання. Доставка замовлення відбувається по Україні у будь-яке місто: в Харків, Дніпро, Одесу, Миколаїв, Львів і інші міста країни. Наша компанія надає кур’єрську доставку кращими кур’єрськими службами, тому ви завжди отримаєте замовлений товар швидко і надійно. Товар можна замовити як у роздріб, так і оптом.

Оплата здійснюється для вас зручним способом: готівкою при доставці, банківським переказом, за допомогою терміналу Приватбанку та іншими способами.