Моторні оливи на вантажний автомобіль

Показано 1–24 із 34

Вантажна моторна олива: що це таке?

Що таке вантажні моторні оливи? Можна почути, що олива – зрідні крові для автомобіля і в деякому роді це правда. Моторне масло для вантажівок – це мастило з чудовими експлуатаційними характеристиками. Воно спеціально розроблено для важких машин і захищає від зносу, що продовжує термін служби механізмів. Якщо ви хочете подбати про своє вантажівці, наш інтернет-магазин буде радий допомогти вам.

Вас також можуть зацікавити: Антифризи, Мастила, Автохімія.

Як правильно вибрати оливу для вантажних автомобілів

Обрати відповідну оливу не так просто, як це здається. Тому при покупці звертайте увагу на вимоги виробника автомобіля або загальні рекомендації по терміну служби двигуна:

  • Якщо ви користувалися автомобілем менше п’яти років, кращим вибором буде синтетичне моторне масло. Це продовжує термін служби машини і різних компонентів двигуна.
  • Якщо вантажний транспорт експлуатується протягом п’яти – десяти років, найкраще підійде напівсинтетичне масло з цілим рядом різних присадок.
  • У випадку, якщо термін служби складає більше 10 років, краще купувати мінеральну олію для вантажних автомобілів, яке має низьку ціну. Сам двигун майже вичерпав свій ресурс, і використання дорогих синтетичних масел економічно невигідно.

Для наших клієнтів є зручні фільтри, які полегшують пошук моторних масел для вантажних автомобілів.

Процес експлуатації оливи  для вантажних автомобілів

Тривалість заміни моторного масла, як правило, вказується виробником і найкраще дотримуватися цих термінів. У разі вантажівок з відносно великим пробігом деталі двигуна більш зношені, тому цей період необхідно скоротити приблизно вдвічі. На час обміну також впливають різні фактори, такі як запиленість вулиць, рух на низьких передачах і т. Д.

Слід також зазначити, що продукти різних типів і марок не слід змішувати разом, оскільки містяться в них добавки утворюють нерозчинний осад. Тому завжди використовуйте вантажні моторні масла з однаковою в’язкістю і замінюйте його одночасно з масляним фільтром.

Де найбільший вибір вантажних олив?

Інтернет-магазин eurolub.ua є єдиним ексклюзивним представником німецької компанії EUROLUB в Україні. У нас ви можете купити моторне масло для вантажівок не побоюючись потрапити на підробку. Висока якість нашої продукції зарекомендувало себе і не викликає сумнівів уже багато років.

У нас ви можете купити масло моторне 10w 40 для вантажівок, а також в’язкістю 5W / 30 і 15W / 40 місткістю від 20 до 1000 літрів, без чого не обійдеться жоден вантажний транспорт. Вартість нашого продукту повністю виправдовує себе, і кожен розумний водій зрозуміє, що така покупка вигідна для їхнього гаманця.

Якщо вам необхідно моторне масло для вантажівок, виберіть його на ресурсі eurolub.ua. Ви можете зателефонувати за контактним номером і отримати кваліфіковану підтримку від фахівця, який правильно підбере моторне масло. Вибираючи якість – вибирайте EUROLUB!