2-тактний

Відображаються усі з 3 результатів

Олива для 2 тактних двигунів

Від брудних мотоциклів до бензопил, двотактні двигуни в достатку встановлюються в різні механізми. Для нормального функціонування вони вимагають регулярного технічного обслуговування і високоякісного 2 тактного масла, розробленого для їх конкретної конфігурації. Читайте далі, щоб дізнатися про все, що вам потрібно знати про кращу двотактну оливу для ваших потреб.

Вас може зацікавити моторна олива 0W/405W/20, 5W/30.

Олива 2 х тактне: переваги

  1. Чистий двигун. Коли масло проходить через ваш двигун, воно вловлює бруд, нагар і інші частинки, які можуть забруднити всі частини ДВС. Це призводить до збільшення витрат на технічне обслуговування і великим клопотам. В якості профілактичного заходу регулярно міняйте масло.
  2. Збільшує пробіг. У брудних мотоциклів і човнів вже досить хороший бензиновий пробіг, але зазвичай його можна поліпшити, якщо підтримувати двигун у відмінній формі.
  3. Регулярна заміна оливи забезпечить безперебійну роботу двигуна, що допоможе збільшити витрату палива.

Ключові особливості 2 тактної оливи

Більшість двотактних олив від Eurolub доступні в синтетичних і натуральних формах. Синтетика займає трохи більшу частину асортименту, оскільки, як правило, працює краще, роблячи оливу 2х тактну в цілому більш популярною. Її поліпшена стійкість до нагрівання, холоду і окисленню змушує багатьох виробників відмовитися від органічних сполук.

Якщо ви шукаєте високу якість, вам потрібно знати, що олива від Eurolub пройшла сертифікації API TA, TB, TC. Дешевші масла, як правило, сертифіковані по слабшим стандартам, але краще брати якісне моторне масло, ніж потім витрачати гроші на дорогий ремонт і обслуговування. Це забезпечить максимальну потужність вашого двигуна, захистить його від пошкоджень і збереже його в чистоті.

Різноманітність асортименту на Eurolub.ua

2-taktna-oliva-motorНа нашому сайті ви можете знайти величезний вибір товарів для автомобілів, в тому числі і оливу 2х тактну. Вибрати ви можете, спираючись на:

  • Розмір пляшки: хоч моторна олива не «псується» в традиційному сенсі, коли кришка відкрита – ви не повинні купувати значно більше, ніж потрібно. Мало того, що це коштує більше грошей, але ви ризикуєте випадково змішати бруд або сміття з невикористаним маслом, яке буде лежати на вашій полиці. Краще використовувати свіжу пляшку при кожній зміні оливи.
  • Варіант використання: незалежно від того, чи використовуєте ви двотактну оливу для мотоциклетного двигуна, човна або бензопили, різниця має значення. Переконайтеся, що ви купуєте в’язкість, яка підходить для вашого мотора, і що олива схвалена виробником.
  • Присадки: антикорозійні присадки в вашій двотактній олії для захисту двигуна від іржі. Якщо ви хочете використовувати цю функцію, пошукайте моторні оливи, які містять ці присадки.
    Стабілізатори: присадки трохи іншого типу, деякі двотактні оливи містять стабілізатори палива. Це зберігає стабільність суміші бензину і масла, покращуючи її довговічність.

 

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.