4-тактний

Показано 1–24 із 39

Що таке олива 4-х тактна?

motorna-oliva-4-taktna4-х тактна олива використовується в 4-х тактних двигунах, де олива і бензин розділені. Наприклад, автомобільний двигун – це чотиритактний двигун.

Двотактна олива відноситься до бензинових двигунів, в яких олива і паливо змішані. Наприклад:

  • бензопили;
  • газонокосарки;
  • човни;
  • мотоцикли;
  • інші невеликі двигуни.

Двотактні двигуни забруднюють навколишнє середовище більше 4-х тактних двигунів, тому з часом їх виробництво буде припинено. У минулому були скутери і човнові мотори, які були двотактними.

Термін «моторна олива 4 тактна» і «2-тактна олива» насправді не так часто використовується. Як правило, вам потрібно визначити, який тип двигуна (2-тактний або 4-тактний) у вас, а потім купити оливу 4 тактну або 2-тактну і змішати його (2-тактний) або залити в відповідний резервуар двигуна (4-тактний).

Вас може зацікавити моторна олива 0W/405W/20, 5W/30.

Чи є різниця між оливою для 4 тактних двигунів і 2 тактних?

4-х тактна олива призначене для 4-тактного ДВС. На відміну від 2-тактного ДВС. Обидва типи двигуна вимагають мастила через масло. 4-х тактний двигун, не споживає масло (при нормальній роботі). Двотактний двигун споживає оливу разом з бензином. Тому двотактне масло призначене для змішування з паливом і спалювання. 4-х тактна олива призначена тільки для змащення. Тому використовуйте тільки оливу 4 тактну в 4-тактних двигунах і двотактну в 2-тактних двигунах. Це дуже різні оливи, і використання їх навпаки може призвести до серйозного пошкодження двигуна.

Чи можна замінити масло для 4 х тактних двигунів масло звичайним?

Термін «моторна олива» зазвичай означає мастило, відповідне для 4-тактних двигунів.

Але не всі моторні оливи створені рівними. Звичайно, в надзвичайній ситуації ви можете використовувати те, що у вас є, але в кінцевому підсумку ви повинні бути більш передбачливими.

Якщо в керівництві по експлуатації не вказано інше, використовуйте оливу Eurolub з в’язкістю SAE 15W-40. Синтетичні оливи кращі, але відрізняються підвищеною вартістю.

У чому різниця між 4-тактною моторною оливою і моторною оливою?

Обидва схожі і обидва виконують однакову роботу по мастилу. Але  відрізняється те, що деякі мотоцикли охолоджуються повітрям. Таким чином, олива також має охолоджувати його. Навіть в автомобільному двигуні олива охолоджує двигун, але не так сильно, як в мотоциклетному двигуні, тому що автомобільний двигун має окрему систему охолодження, яка знижує навантаження на оливу.

Моторна олива має функцію мастила і очищення, тому, незважаючи на це, автомобільну моторну оливу не можна використовувати в мотоциклах через його різні властивості і класи. Якщо олива для мотоцикла заливається в автомобіль, або олива для автомобіля заливається в мотоцикл, то деталі будуть продовжувати створювати тертя між ними. Тому краще використовувати моторну оливу, в ДВС для яких вони призначені.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.