Турбодизель

Показано 1–24 із 39

Яку оливу лити в турбодизель?

Важливо регулярно міняти оливу на турбодизель, оскільки дизельні двигуни виробляють абразивную сажу, яка часто потрапляє в оливу. На додаток до регулярної заміни оливи, дизельна моторна олива хорошої якості може мати величезне значення в надійності, продуктивності і витраті палива.

Якщо ви зацікавлені в підтримці вашого турбодізельного двигуна в хорошому стані, то ви потрапили за адресою. На сайті німецького виробника моторних олив Eurolub ви зможете купити оливу турбодизель, яке гарантує безперебійну роботу вашого дизеля.

Вас може зацікавити моторна олива 5W/40, 10W/40, 10W/60, 15W/40.

Який тип моторної оливи найкраще підходить для турбодизельних двигунів?

Причина, по якій більшість наданих в нашому асортименті дизельних олив повністю синтетичні, полягає в тому, що вони краще підходять для турбонагнітачів. Турбокомпресор в вашому дизельному двигуні розвиває швидкість до 250 000 об / хв і сильно нагрівається при сильному прискоренні. Та ставати настільки спекотно, що він може почати світитися при правильних умовах. Турбокомпресор в дизельному двигуні охолоджується і змащується моторною оливою для турбодизеля, тому необхідний правильний потік оливи до турбокомпресора.

Великим недоліком сумішей і звичайних олив є те, що вони мають більш низьку термостійкість в порівнянні з синтетичними оливами. Це означає, що, якщо ви вимкніть двигун, коли ваша турбіна дуже гаряча, моторна олива всередині турбонагнетателя може нагрітися і утворити осад і інші відкладення.motorna-oliva-dlya-turbodizelya

Ці відкладення можуть блокувати потік оливи до турбокомпресора, і це залежить від самої оливи для турбодизеля, щоб запобігти цьому. На жаль, звичайні оливи містять легкі і нестабільні молекули, які випаровуються при сильному нагріванні. Синтетичні оливи набагато більш стійкі і стійкі до нагрівання. Тому олива моторна турбодизель за ціною коштує дорожче звичайного, не синтетичного, але краще придбати саме його, щоб уникнути подальших ремонтів.

Німецька моторна олива на синтетичній основі EUROLUB HD 5CX Extra SAE 15W / 40 може з повним успіхом використовуватися в:

  • позашляхових дизельних вантажівках;
  • позашляховому дизельному обладнанні;
  • сільськогосподарських тракторах;
  • легкових автомобілях і легких вантажівках з дизельними двигунами з турбонаддувом або бензином.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.