Напівсинтетична

Відображаються усі з 6 результатів

Напівсинтетична олива: ціна якості

Життя вашого автомобіля залежить від багатьох речей. В основі будь-якого транспортного засобу, минулого і сьогодення, і навіть майбутнього, лежить двигун. Подбайте про нього, і ваша машина зможе відвезти вас на край світу.

І коли справа доходить до догляду за двигуном вашого автомобіля, вам знадобиться краща олива, щоб всі ці рухомі частини всередині двигуна були добре змащені і функціонували на оптимальному рівні продуктивності.

П’ять фактів про напівсинтетичну моторну олива

Якщо у вас стоїть вибір між мінеральною і синтетичною оливою, то, щоб купити напівсинтетичну оливу, навіть не береться в розрахунок, а даремно. Адже напівсинтетична олива пропонує більшість переваг синтетичних масел, але при цьому коштує набагато менших витратах. Ось кілька важливих речей, які потрібно знати про напівсинтетичних маслах.

 1. Напівсинтетичні оливи являють собою суміші мінеральної оливи і 30% або менше синтетичної оливи. Їх часто називають синтетичними сумішами. Перше напівсинтетична моторна олива була представлена в 1966 році.
 2. Напівсинтетичні матеріали призначені для забезпечення більшості переваг синтетичної оливи, таких як збільшення терміну служби мастильного матеріалу і покращення показників в’язкості при більш низьких витратах, ніж у синтетичного масла.
 3. Напівсинтетичні оливи забезпечують кращий захист двигуна при більш високих температурах і великих навантаженнях в порівнянні зі звичайними мінеральними оливами, і вони також не схильні до випаровування, як звичайні мінеральні оливи.
 4. Напівсинтетичні характеристики з низькою в’язкістю і низьким тертям забезпечують економію палива.
 5. Хоча напівсинтетичні оливи так само хороші, як і синтетичні, вони також мають властивості звичайних мінеральних олив. Тому завжди дотримуйтесь рекомендацій виробника вашого автомобіля.

Де купити напівсинтетичну оливу?

Eurolub поставляє напівсинтетичні моторні оливи вже давно. Синтетичні змішані оливи можуть бути хорошим вибором для водіїв, які навантажують свій двигун під час інтенсивній експлуатації, наприклад, при буксируванні або на бездоріжжі. Напівсинтетичні матеріали розроблені з урахуванням багатьох переваг синтетичної оливи, таких як збільшений термін служби мастильного матеріалу і покращені показники в’язкості, але, як правило, дешевше, ніж повна синтетична олива.napivsintetichna-motorna-oliva

Eurolub пропонує широкий асортимент напівсинтетичних моторних масел, доступних для наших клієнтів в пляшках, кегах, бочках, і на розлив за оптовими цінами і нарізно в такому літражі:

 • 1 л;
 • 5 л;
 • 20 л;
 • 60 л;
 • 200 л;
 • 1000 л.

У нас ви знайдете синтетичну і напівсинтетичну оливу, використовуючи зручний фільтр або зателефонувавши оператору.

Можливо, вас зацікавить олива для 2 тактних двигунів, 4 тактних, Автохімія.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.