Синтетична

Показано 1–24 із 29

Чи варто використовувати синтетичну оливу?

Є вагомі причини, але тільки якщо у вашого автомобіля є особливі потреби.

Синтетична моторна олива має деякі переваги перед звичайною моторною оливою. Вони розроблені, щоб бути більш ефективними в:

  • Опорі пробою оливи, що робить її службу довше, ніж у звичайної оливи;
  • Витримує вищі температури, ніж звичайна олива, що допомагає двигуну працювати довше;
  • Протікає при низьких температурах, що знижує знос двигуна при холодних запусках.

Є і зворотна сторона: синтетична олива часто стоїть в кілька разів дорожче звичайної моторної оливи.

Можливо, вас зацікавить олива для 2 тактних двигунів, 4 тактних, Автохімія.

Кращі синтетичні оливи: чому так?

У деяких ситуаціях стійкість синтетичної оливи до поломки (тенденція оливи розкладатися і втрачати свою в’язкість згодом) може допомогти продовжити термін служби двигуна:

  1. sintetichna-olivaУ разі, якщо вам доводиться їздити на велику кількість коротких поїздок, звичайна моторна олива не зможе нагріватися до такої міри, для того щоб спалювати воду і засмічення, які можуть накопичуватися. Це може прискорити розпад звичайної нафти.
  2. Якщо ви живете в регіоні з дуже холодною зимою або дуже жарким літом або якщо ви використовуєте свій автомобіль для буксирування або перевезення важких матеріалів, найкращою ідеєю буде купити синтетичну оливу.
  3. Якщо у вас старий двигун, схильний до накопичення осаду. Цей поривчастий залишок утворюється при розкладанні масла і може заблокувати масляні канали і привести до швидкої смерті двигуна

Незважаючи на те, що синтетичні матеріали краще витримують більшу кількість кілометрів, регулярні заміни оливи залишаються важливими, і вам не слід чекати більше рекомендованого виробником інтервалу часу – зазвичай кожні шість місяців або рік.

Використання синтетичних сумішей в таких ситуаціях продовжить термін служби мотора і потребуватиме менше ремонту. Це також велика перевага для навколишнього середовища, оскільки відпрацьована моторна олива є основним джерелом токсичних відходів у воді.

Синтетичні моторні оливи купити на Eurolub.ua

Повністю синтетичне масло є найкращим для вашого автомобіля. Знайти таке масло можна у Eurolub! Наша команда допоможе підібрати потрібну вам оливу в лічені хвилини, а ще порекомендує набір завжди необхідної автохімії саме для вашої марки автомобіля. Звертайтеся, ми чекаємо вашого дзвінка.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.