0W/16

Відображаються усі з 1 результату

Де використовується моторна олива 0W-16?

Моторна олива 0w 16 EUROLUB SUPER ECO – це передове повністю синтетична моторна олива з низькою в’язкістю, розроблене для забезпечення чудової захисту двигуна і переваг економії палива, щоб ваш двигун працював як новий і захищав важливі деталі двигуна на протязі до 16 000 км між замінами оливи.

Моторна олива 0w 16 відповідає або перевершує вимоги найжорсткіших галузевих стандартів і перевершує наші звичайні і синтетичні змішані оливи. Моторна олива такої в’язкості рекомендується для конкретних сучасних двигунів, включаючи деякі двигуни Honda і Toyota, призначені для роботи на моторній оливі SAE 0W-16.

Вас, може зацікавити, моторна олива на: Вантажний автомобіль, Легковий автомобіль, Мотоцикл.

Характеристики та переваги 0W-16

0W-16 розроблено з використанням запатентованої суміші високоефективних синтетичних базових олив, збагачених точно збалансованою системою добавок компонентів. Передова повністю синтетична формула з низькою в’язкістю допомагає підвищити ефективність двигуна і підвищити економію палива, одночасно забезпечуючи чудову загальну захист двигуна.motorna-oliva-0w-16

Ключові особливості та потенційні переваги включають в себе:

  • Низька в’язкість, вдосконалена повністю синтетична формула:
  • Підвищує економію палива, зберігаючи при цьому ваш двигун у відмінному стані, немов тільки з заводу;
  • Видатна термічна і окисна стабільність:
  • Забезпечує стабільну захист до 16000 кілометрів між замінами оливи;
  • Має відмінні можливості при низьких температурах;
  • Чудовий холодний запуск і швидка олива для захисту від зносу;
  • Активні засоби для чищення;
  • Розроблено з присадками для очищення шламу, що залишився в вашому двигуні

Eurolub 0W-16 рекомендується для застосування в SAE 0W-16 в 4-тактних, бензинових, гібридних, дизельних, а також турбодизельних двигунах, розрахованих для роботи на моторній оливі SAE 0W-16.

0W-16 розроблено для використання в деяких бензинових і гібридних двигунах Honda і Toyota, де рекомендується ця в’язкість.

Дана олива не рекомендується для 2-тактних або авіаційних двигунів, якщо це спеціально не схвалила виробником.

Завжди перевіряйте керівництво по експлуатації свого автомобіля на предмет рекомендованої виробником ступеня в’язкості оливи, класифікації обслуговування API і схвалення будь-якого виробника.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.