0W/20

Відображаються усі з 3 результатів

Для яких автомобілів підійде олива моторна 0w 20?

Зростаючий список автовиробників рекомендує оливи з низькою в’язкістю 0W-20 для своїх автомобілів, щоб оптимізувати витрати палива. Крім того, лінійка олив 0W-20 від Eurolub розширилася і тепер включає в себе варіанти для автомобілів з великим пробігом, а також для тих, хто цікавиться оливами з розширеним зливом.

Олива моторна 20 також можна використовувати там, де рекомендується 5W-20. Передова повністю синтетична формула олив Eurolub 0W-20 з низькою в’язкістю може допомогти підвищити ефективність двигуна і економію палива в порівнянні з оливами з більш високою в’язкістю.

Вас, може зацікавити, моторна олива на: Вантажний автомобіль, Легковий автомобіль, Мотоцикл.

Всі наші оливи 0W-20 мають специфікації:

 • A1 / B1;
 • Volvo VCC RBSO-2AE;
  або
 • VW 508.00;
 • VW 509.00 Porsche C20.

Що означають цифри в 0W-20?

Числа відносяться до маси і товщині або в’язкості оливи. Моторна олива стає густішою, коли холодно, і тонше, коли вона нагрівається. Перше число вказує на в’язкість оливи при холодній температурі, а друге число вказує на в’язкість при робочих температурах. Олива моторна 20 буде працювати при відповідній температурі під час роботи.

Порівняйте, щоб побачити різні рівні захисту, запропоновані цими продуктами, і виберіть той, який відповідає вашим потребам.

Які інтервали заміни моторної синтетичної оливи 0w 20?

Тільки автомобілі Toyota, в яких потрібна синтетична олива 0w-20 (крім двигунів 3UR-FBE), були допущені до роботи з збільшеними інтервалами заміни оливи в 16 000 км / 12 місяців. (Тим не менш, ви повинні продовжувати регулярно перевіряти рівень оливи і при необхідності доливати. Це допоможе вашому двигуну отримати всі переваги синтетичної оливи.)

Транспортні засоби, в яких 0w-20 є опцією для 5w-20 мінеральної оливи (або 5w-30), і надалі вимагатимуть інтервали заміни оливи 8 000 км / 6 місяців, навіть якщо використовується олива 0w-20.motorna-oliva-0w-20

У разі автомобілів з інтервалами заміни оливи в 16 000 км інтервал обслуговування в 8000 км ні виключений. Традиційні процедури технічного обслуговування на 8000 км (такі як обертання шин) будуть як і раніше турбуватися, і в цей час необхідно буде перевірити і відрегулювати рівні рідини (наприклад, гальмівної рідини).

Якщо експлуатація транспортного засобу відповідає стандартним критеріям «Особливих умов експлуатації», таких як:

 • їзда по бездоріжжю;
 • їзда на грунтових дорогах;
 • буксирування причепа;
 • повторні короткі поїздки при температурі нижче 0˚ С або
 • тривалий холостий хід.

Моторна олива повинне замінюватися з інтервалом 8000 км незалежно від того, яка олива використовується.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.