15W/40

Відображаються усі з 6 результатів

При яких температурах можна користуватися моторною оливою 15w 40?

Моторна олива 15W40 – це всесезонна олива, вона регулюється стандартом SAE J300 спеціально для моторної оливи для вантажних автомобілів. Моторна олива 15w означає, що воно має певну в’язкість, більшу вагу або W, велику в’язкість. Моторна олива 15W40 має відповідати стандартам для 15W і 40W при відповідних температурах. Коли двигун нагрівається до робочої температури, олива розріджується тільки до 40 Вт односортної оливи при цій температурі.

Таким чином, 15W40 відповідає індивідуальним вимогам 15 і 40. Це необхідно для забезпечення оптимальної в’язкості двигуна в будь-який час, за будь-яких робочих температурах і в будь-який час року. Деякі навіть називають його 15 “взимку” 40.

Вас, може зацікавити, моторна олива на: Вантажний автомобіль, Легковий автомобіль, Мотоцикл.

Моторна олива 15w ціна якості

Моторна олива 15w 40 EUROLUB HD 5CX Extra – це спеціально розроблена моторна олива, створена для забезпечення якісного захисту вантажних машин, а також автобусів, що працюють на стиснутому природному газі або зрідженому природному газі. Дана олива створена на основі високоякісних базових олив і правильно підібраною системи присадок.

Даний покращений склад має середню зольність, він гарантує відмінну окислення, нітрування, а також теплову стійкість, для того щоб зменшити відкладення золи в камері згоряння. Олива змащує меншою кількістю лаку, шламу і нагару в найважчих умовах експлуатації.

Характеристики та переваги

Сучасні високопродуктивні, високошвидкісні, дизельні двигуни, що працюють на обедненном паливі, що працюють на природному газі, пред’являють жорсткі вимоги до моторних олив. Eurolub розробив дана олива у відповідності зі строгими стандартами для забезпечення надійної роботи двигуна в сучасних дизельних двигунах, що використовують природний газ як основне паливо. Ключові переваги включають в себе:

 • Висока термічна і окисна стабільність допомагає контролювати накопичення мулу і відкладення;
 • Резервний TBN нейтралізує оксикислоти і нітрати, щоб зменшити відкладення;
 • Стійкість до зсуву знижує витрату оливи і забезпечує знос підшипника і захист від зносу гільзи циліндра;
 • Ефективна миюча / диспергуюча здатність очищає двигуни;
 • Низькі рівні цинку і фосфору допомагають продовжити термін служби каталітичного нейтралізатора;

Моторна олива 15w купити в Україні

motorna-oliva-15w-40Рекомендується для використання в:

 1. Двигуни, що працюють на зрідженому природному газі і працюють на зрідженому
  природному газі;
 2. Двопаливними двигуни, що використовують дизельне паливо для запуску, і 15% дизельного
  палива для пілотних двигунів з КПГ / СПГ;
 3. Легкі і важкі вантажні автомобілі і автобуси на шосе.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.