5W/20

Відображаються усі з 1 результату

Що таке моторна олива в’язкістю 5w 20?

Eurolub 5W-20 – це вдосконалене повністю синтетична моторна олива, яка підтримує роботу вашого двигуна в ідеальному стані і забезпечує захист до 24 000 км між замінами олив – гарантовано. Моторна олива 5w 20 від Eurolub має спеціальну рецептуру, яка допомагає забезпечити чудовий захист протягом більш тривалих інтервалів заміни оливи.

Дотримуйтесь рекомендацій в керівництві по експлуатації вашого автомобіля, для підтвердження того, що вам потрібно олива саме цієї в’язкості. Або ви завжди можете скористатися не тільки кваліфікованою допомогою наших консультантів, а й самостійно знайти потрібну вам оливу за допомогою підбору автохімії по марці і роком випуску вашого авто.

Вас, може зацікавити, моторна олива на: Вантажний автомобіль, Легковий автомобіль, Мотоцикл.

Моторна олива 5w 20: характеристики і переваги

Моторні оливи Eurolub виготовляються з запатентованою суміші високоефективних синтетичних базових олив, збагачених точно збалансованою системою добавок компонентів, щоб відповідати або перевершувати найжорсткіші галузеві стандарти продуктивності. oliva-motorna-5w30Оливи Eurolub призначені для забезпечення чудової рівня захисту двигуна навіть протягом більш тривалих інтервалів заміни оливи.

Ключові особливості та потенційні переваги включають в себе:

 • Переваги та потенційні вигоди;
 • Удосконалена повністю синтетична формула;
 • Виняткова загальний захист двигуна;
 • Точний баланс експлуатаційних добавок;
 • Неперевершена захист від зносу;
 • Видатна термічна і окисна стабільність;
 • Захищає до 32 000 км між замінами оливи;
 • Активні засоби для чищення;
 • Призначений для очищення шламу, що залишився в вашому двигуні;
 • Відмінні можливості при низьких температурах;
 • Удосконалена захист при холодній погоді до -40 ° C і продовження терміну служби двигуна.

Моторна олива 5w 20 купити на Eurolub.ua

Моторна олива Eurolub рекомендовані для всіх типів сучасних автомобілів з бензиновим двигуном, включаючи високоефективні двигуни з турбонаддувом, наддувом і багатоклапанним уприскуванням палива, які можна знайти в легкових автомобілях.

Моторна олива від Eurolub забезпечують гарантований захист важливих деталей двигуна впродовж 32 000 км або одного року, в залежності від того, що настане раніше. Виключений сервіс включає в себе:

 1. Комерційні і гоночні додатки;
 2. Часті буксирування або перевезення;
 3. Дуже пилові або брудні умови;
 4. Надмірний холостий хід.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.