5W/30

Відображаються усі з 10 результатів

Для чого підходить синтетична моторна олива 5w30?

Олива моторна 5w30 від німецького бренду Eurolub – це поліпшена повністю синтетична моторна олива, створена для того, щоб ваш мотор працював як годинник, забезпечуючи надзвичайний захист від зносу, потужність очищення, а також єдину ефективність. Eurolub 5W-30 відповідає, або перевищує умови найбільш жорстких галузевих стандартів, а також затьмарює звичайні оливи. Методика Eurolub вступає в стандартну комплектацію безлічі автотранспортних засобів, в кількості певних високопродуктивних машин.

Вас, може зацікавити, моторна олива на: Вантажний автомобіль, Легковий автомобіль, Мотоцикл.

Характеристики та переваги

Олива моторна 5w30 від Eurolub виготовлена з запатентованої суміші високоефективних синтетичних базових олив, збагачених точно збалансованою системою компонентів і добавок. Олива 5w 30 розроблена для забезпечення чудового загального захисту двигуна, щоб ваш двигун працював як годинник. motorna-oliva-15w-30При цьому, щоб він відповідав або перевищував останні галузеві стандарти продуктивності.

Ключові особливості та потенційні переваги містять у собі:

  • Покращений цілком синтетичний склад;
  • Ваш мотор функціонує точно, як годинник;
  • Видатна термічна і окисна стабільність;
  • Захищає до 16000 км між замінами оливи;
  • Видатні можливості низьких температур;
  • Стрімкий пуск в прохолодну погоду, а також якісний захист, можуть допомогти збільшити період роботи мотора;
  • Активні засоби для чищення;
  • Призначений для очищення шламу, що залишився в вашому двигуні;
  • Точно збалансована система добавок;
  • Неперевершене запобігання зносу.

Моторна олива 5w30: ціна якості

Олива моторна 5w30 рекомендована для всіх видів передових автомобілів з бензиновим двигуном, в тому числі дуже ефективна на мотори з турбонаддувом, наддувом, а також багатоклапанним уприскуванням пального, які можна зустріти в легкових машинах.

5W-30 – дуже ефективна моторна олива для всіх видів машин, для яких, рекомендовано подібна в’язкість.

5W-30 не рекомендована для 2-тактних або авіаційних моторів, в разі  дана олива не схвалена виробником.

Завжди перевіряйте керівництво свого автомобіля на предмет рекомендованої виробником ступеня в’язкості оливи, класифікації обслуговування API і схвалення будь-якого виробника.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.