Про компанію

Знайомтесь: EUROLUB! Тепер офіційно в Україні.

Компанія — EUROLUB один із провідних незалежних виробників змащувальних матеріалів Німеччини. До 1985 року компанія функціонувала як дрібний регіональний постачальник для місцевих автомобільних представництв та майстерень. З приходом у бізнес, заснований його батьком, Хуберта Хубера, теперішнього голову правління компанії, почалася історія успіху EUROLUB.

У 1992 році компанія почала модернізацію всіх систем розливу продукції. Через три роки був реалізований ще один проект, що дозволив істотно підвищити продуктивність роботи компанії — вдвічі розширений склад паливно-мастильних матеріалів. У 1997 році компанія продовжила реалізацію стратегії поступового зростання, вкладаючи гроші в навчання молодих спеціалістів. 1998 року компанія знову розширила площу виробничих потужностей удвічі, що дозволило істотно підвищити ефективність обробки замовлень. У 2000 році, впровадженням у виробництво категорії зимової автохімії, компанія завершила процес формування структури свого виробництва. У цьому ж році почалася реалізація іншого будівельного проекту: зведення нового складу паливно-мастильних матеріалів та нової лінії розливу. На 2001 рік припало розширення автопарку, що дозволило скоротити терміни постачання товару клієнтам. Згодом була запущена в експлуатацію перша повністю автоматична лінія розливу автохімії. Окрім того, цілком модернізовано інформаційну систему під стандарти EURO, що набули чинності з 1 січня 2002 року. Протягом 2004 – 2015 років компанія провела численні розширення виробничих потужностей, збільшивши виробництво продукції більше ніж у шість разів. У 2012 році назва компанії Hunold Schmierstoffe GmbH була змінена на Eurolub GmbH.

Сьогодні виробничі потужності компанії — це 20 000 м2 складських, виробничих, допоміжних та адміністративних приміщень, які продовжують розширювати. Політика компанії — вдосконалення та впровадження інноваційних технологій у виробництво, а також сервісне обслуговування клієнтів. ЇЇ реалізують завдяки щоденній кропіткій праці усього колективу компанії: починаючи з голови правління й закінчуючи працівником складу.

(місто Ехінг, промисловий кластер міста Мюнхен, Баварія)
Сьогодні компанія EUROLUB входить у п’ятірку найбільш вагомих незалежних комерційних підприємств, що працюють на ринку моторних олив, автохімії та автокосметики Німеччини. EUROLUB поставляє свою продукцію більш ніж у 70 країн світу. Донедавна продукція EUROLUB була орієнтована виключно на внутрішній ринок Німеччини, але у 2000 роках почала свій вихід на світовий ринок мастил і нарешті прийшла в Україну. Зараз компанія Eurolub GmbH виробляє понад 60 000 000 літрів змащувальних матеріалів та автохімії на рік. Завдяки високій якості продукції клієнтами Eurolub GmbH у Німеччині є компанії BMW AG, MAN AG, Мюнхенський аеропорт, Мюнхенська поліція та багато інших. В Україні продукція EUROLUB відома протягом останніх десяти років серед професійних перевізників, спеціалістів станцій технічного обслуговування та промислових підприємств, а також серед автовласників, що піклуються про якість обслуговування власного авто. Тепер і у вас з’явилась можливість приєднатись до товариства клієнтів EUROLUB.
З 2017 року офіційним ексклюзивним дистриб’ютором EUROLUB в Україні є представництво закритого акціонерного товариства «Нафталiта», що розповсюджує бренд і на території Литви. Від самого початку EUROLUB був сімейною справою, яка разом з іншими німецькими виробниками створювала репутацію знаку якості «Зроблено в Німеччині». Продукцію EUROLUB повністю виготовляють на виробничих потужностях компанії у Німеччині — місто Ехінг, промисловий кластер міста Мюнхен, Баварія.

Продукцію EUROLUB GmbH завжди легко відрізнити за відмінною якістю, що завдячує національній культурі виробництва. Нею ми не поступаємося за жодних обставин. Одним із фундаментальних принципів Eurolub GmbH є однакова якість для всіх. Eurolub GmbH гарантує — якість офіційної продукції, придбаної вами у будь-якій країні світу, буде такою ж, якби ви придбали її у Німеччині.

Обираючи якість – обирайте EUROLUB.