Гальмівна рідина

Відображаються усі з 1 результату

Гальмівна рідина та її зміна – що потрібно знати?

Гальмівні рідини являють собою особливий хімічний склад та особливе значення для кожного, хто цінує відповідність стандартам виробника та власну безпеку. Цей продукт часто виготовляється на синтетичній основі, основною функцією якої є заповнення гальмівних систем автомобіля гідравлічним рухом.

Високоякісні гальмівні рідини можуть підтримувати привід при високих температурах; змащувати рухомі частини та захищати їх від корозії та інших можливих атак

galmivna-ridinaУ більшості сучасних автомобілів використовується гальмівна рідина DOT різних марок. Виняток становлять тільки спортивні автомобілі (вони підлягають більш детальному сервісу, їх потребу цілком задовольняє EUROLUB). Наразі у продажу є такі гальмівні рідини:

  •  DOT 3;
  •  DOT 4;
  •  DOT 5;
  •  DOT 5.1.

Зверніть увагу! DOT 3, DOT 4 і DOT 5.1 є взаємозамінними, але змішування не рекомендується, так як основні властивості погіршуються.

Вас також можуть зацікавити: Трансмісійні оливи, Гідравлічні оливи, Гальмівна рідина.

Завжди враховуйте рекомендації фахівців: заміна «тормозухи»  повинна відбуватися:

– якщо гальмівна рідина волога більш ніж на 3%;

– при ремонті гальмівних механізмів;

– якщо автомобіль не використовувався протягом тривалого часу.

З чого складається гальмівна рідина?

Гальмівні рідини включають поліетиленгліколь, а також поліефіри борної кислоти. Основною речовиною DOT 5 є силікон. Деякі гальмівні рідини призначені для використання в гальмівних системах транспортних засобів, які оснащені антиблокувальними гальмівними системами (ABS). У цьому випадку «ABS» буде додано до рекомендації згідно з інструкцією.

Не змішуйте цей продукт з рідиною, яка не містить ABS. Тому що у них інший хімічний склад. Крім того, речовини на основі гліколю не слід змішувати з рідинами на основі силікону.

Гальмівну рідину слід періодично міняти, не чекаючи, поки її стан стане небезпечним. Робочий час уточнюється виробником. Якість гальмівної рідини неможливо перевірити незалежно. Це можна зробити тільки в лабораторних умовах. Ви можете оцінити його стан лише зовні. Речовина має бути прозорою, однорідною і без відкладень.

Термін служби гальмівної рідини

Не зважаючи на те, що склад гальмівних рідин містить влагозв’язувальні добавки, їх дія має логічне завешення і з часом гальмівна рідина починає накопичувати вологу. В результаті чого температура кипіння зменшується, антикорозійні і мастильні властивості погіршуються.

В технічній документації автомобіля можуть бути геть різні періоди заміни і навіть не вказуватися взагалі. Однак всі гальмівні рідини мають мати чітко визначені терміни служби, після чого їх властивості перевищують дозволені межі, навіть якщо автомобіль все ще стоїть на місці. Це відбувається через постійне поглинання вологи з повітря рідиною.

Термін служби рідин DOT 3 складає від 1 до 2 років, а рідин DOT 4 – від 2 до 3 років, і рекомендується замінювати рідини DOT 5.1 кожні 3-4 роки.

Де купити гальмівну рідину?

Відвідавши наш інтернет-магазин Eurolub.ua ви можете купити гальмівну рідину для свого автомобіля за найнижчою ціною з доставкою по Києву та всій території України. На сайті ви знайдете товари від кращого німецького виробника бренду Eurolub виробника.

Доставка моторних олив по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні оливи, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторну оливу за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка молив здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.