Трансмісійні оливи

Відображаються усі з 22 результатів

Трансмісійна олива: що потрібно знати?

Для нормальної роботи коробки передач потрібен якісний сервіс відповідно до норм, а також  трансмісійна олива належної якості. Сьогодні багато виробників заявляють в інструкції, що коробка передач не потребує технічного обслуговування протягом всього терміну служби, але все ж слід замінювати оливу в коробці передач принаймні один раз на кожні 90-120 тис. км., або кожні 10 років. При виборі матеріалу для обслуговування коробки будьте обережні і не орієнтуйтеся на низьку ціну. Найкраще обрати той, який відповідає класифікації вашого автомобіля.

Вас також можуть зацікавити моторні оливи на Вантажний автомобіль, Легковий автомобіль, Мотоцикл.

Вибір трансмісійної оливи – що шукати?

transmisijna-olivaМайте на увазі, що вам може знадобитися спеціальний фільтр при заміні. Краще виконувати процедуру на СТО, де є досвідчені фахівці та оптимальні умови для обслуговування коробки. Ці умови особливо важливі для трансмісій, які виробник не рекомендує обслуговувати самотужки. Навіть зливати масло з них неможливо в гаражних умовах.

Трансмісійні олви підбираються за наступними критеріями:

  • в каталозі виробника вказані відповідні характеристики мастильних матеріалів коробки передач;
  • перевазі надається продукт з позитивними відгуками від автомобілістів;
  • аутентична опломбована упаковка – важлива, аби не натрапити на розбавлену технічну рідину;
  • призначення і діапазон застосування олив мають бути зазначені у супровідній технічній документації, яка надається виробником та дистриб’ютором.

Найкраще скористатися сервісом підбору оливи, де слід вказати марку, модель авто, вибрати тип двигуна та дізнатися, який саме продукт підходить до вашої техніки. Беріть до уваги тип коробки передач, рік випуску техніки, знос та інші параметри. Після 200 000 км трансмісія потребує підвищеної якості обслуговування, аби відкласти час наступного ремонту.

Класифікації трансмісійної оливи

У сучасних моделях автомобілів зазвичай використовують оливи, які згідно зарубіжної класифікації позначаються як GL – 4, GL – 5 або ТМ – 4, ТМ – 5, відповідно до міжнародних стандартів якості. Олива GL-4 підходить для передачі з переднім приводом, наприклад для ВАЗа, а GL-5 підходить для інших вітчизняних автомобілів. Якщо ви власник іноземного автомобіля, ви знайдете тип кращого трансмісійного масла в керівництві користувача до вашого автомобіля.

Маркування трансмісійної оливи

Буква W в назві оливи означає, що вона призначена для зимового використання. Без W – масло можна використовувати влітку. Але в регіонах, де погода міняється два рази в рік, використання одного з цих масел недоцільно. У нашій країні існують комбіновані типи масел, які відмінно поєднуються влітку і взимку завдяки поєднанню двох властивостей. Наприклад, 85w140 масло трансмісійне 75w90.

Де купити трансмісійну оливу від перевіреного виробника?

В інтернет-магазині Eurolub ви можете купити трансмісійну оливу у фірмовій пластиковій упаковці або в металевих бочках. Скористайтеся послугами швидкої доставки з гарантією фабричного німецького походження.

Ми поставляємо ексклюзивну продукцію перевіреного бренду, виготовлену в Німеччині, надаємо інформацію по кожному продукту і допомагаємо з підбором олив. Тому придбані у нас матеріали завжди успішно працюють на вашу техніку. Щодо вартості трансмісійної оливи, існуючої тари, умов поставки та інших питань, можна дізнатися, відсортувавши товар за допомогою фільтра.

З питань замовлення доставки по Україні, просто зателефонуйте нам. Більше подробиць про доставку кур’єрськими службами можна дізнатися в розділі Доставка і оплата.

Доставка трансмісійних олив по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на трансмісійні оливи, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторну оливу за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка олив здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.