Моторні оливи на вантажний автомобіль

Відображаються усі з 13 результатів

Вантажна моторна олива: що це таке?

Що таке вантажні моторні оливи? Можна почути, що олива – зрідні крові для автомобіля і в деякому роді це правда. Моторне масло для вантажівок – це мастило з чудовими експлуатаційними характеристиками. Воно спеціально розроблено для важких машин і захищає від зносу, що продовжує термін служби механізмів. Якщо ви хочете подбати про своє вантажівці, наш інтернет-магазин буде радий допомогти вам.

Вас також можуть зацікавити: Антифризи, Мастила, Автохімія.

Як правильно вибрати оливу для вантажних автомобілів

vantazhni-motorni-olivi-kupitiОбрати відповідну оливу не так просто, як це здається. Тому при покупці звертайте увагу на вимоги виробника автомобіля або загальні рекомендації по терміну служби двигуна:

  • Якщо ви користувалися автомобілем менше п’яти років, кращим вибором буде синтетичне моторне масло. Це продовжує термін служби машини і різних компонентів двигуна.
  • Якщо вантажний транспорт експлуатується протягом п’яти – десяти років, найкраще підійде напівсинтетичне масло з цілим рядом різних присадок.
  • У випадку, якщо термін служби складає більше 10 років, краще купувати мінеральну олію для вантажних автомобілів, яке має низьку ціну. Сам двигун майже вичерпав свій ресурс, і використання дорогих синтетичних масел економічно невигідно.

Для наших клієнтів є зручні фільтри, які полегшують пошук моторних масел для вантажних автомобілів.

Процес експлуатації оливи  для вантажних автомобілів

Тривалість заміни моторного масла, як правило, вказується виробником і найкраще дотримуватися цих термінів. У разі вантажівок з відносно великим пробігом деталі двигуна більш зношені, тому цей період необхідно скоротити приблизно вдвічі. На час обміну також впливають різні фактори, такі як запиленість вулиць, рух на низьких передачах і т. Д.

Слід також зазначити, що продукти різних типів і марок не слід змішувати разом, оскільки містяться в них добавки утворюють нерозчинний осад. Тому завжди використовуйте вантажні моторні масла з однаковою в’язкістю і замінюйте його одночасно з масляним фільтром.

Де найбільший вибір вантажних олив?

Інтернет-магазин eurolub.ua є єдиним ексклюзивним представником німецької компанії EUROLUB в Україні. У нас ви можете купити моторне масло для вантажівок не побоюючись потрапити на підробку. Висока якість нашої продукції зарекомендувало себе і не викликає сумнівів уже багато років.

У нас ви можете купити масло моторне 10w 40 для вантажівок, а також в’язкістю 5W / 30 і 15W / 40 місткістю від 20 до 1000 літрів, без чого не обійдеться жоден вантажний транспорт. Вартість нашого продукту повністю виправдовує себе, і кожен розумний водій зрозуміє, що така покупка вигідна для їхнього гаманця.

Якщо вам необхідно моторне масло для вантажівок, виберіть його на ресурсі eurolub.ua. Ви можете зателефонувати за контактним номером і отримати кваліфіковану підтримку від фахівця, який правильно підбере моторне масло. Вибираючи якість – вибирайте EUROLUB!

Доставка моторних олив по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні оливи, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторну оливу за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка молив здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.