Моторні оливи на мотоцикл

Відображаються усі з 5 результатів

На що звертати увагу при виборі моторної оливи для мотоцикла?

  • Моторна олива для мотоцикла. motorna-oliva-dlya-motocikla

Про неї згадується на багатьох тематичних сайтах, її представлено у більшості інтернет – магазинів мастильних матеріалів. Ця олива підбирається індивідуально, враховуючи декілька моментів. Наприклад, хімічний склад мастильних матеріалів.

Існує три види продуктів – синтетичні, напівсинтетичні та мінеральні оливи. Слід пам’ятати, що в випадку мотоциклів різниця між синтетичними та мінеральними матеріалами не настільки значна, як для автомобілів. Хоча, як виявляється на практиці, синтетичні матеріали стійкіші до навантажень, вони краще захищені від нагару на стінках і шламу.

Також потрібно звертати увагу на тип двигуна. Моторна олива для мотоциклів 4т (чотиритактні двигуни) відрізняються від олив для двотактних двигунів. Також враховуйте в’язкість. З огляду на цю опцію, олива може бути з в’язкістю для зими, літа або всесезонною.

  • Типи моторних олив для скутерів та мотоциклів

Крім мотоциклів, ця категорія товарів пропонує оливи для скутерів та мопедів, що також впливає на вибір. При покупці такої продукції варто також звернути увагу на виробника. Хоча всі компанії гарантують якісні товари, вони можуть відрізнятися за властивостями. Так, деякі компанії звертають увагу на кращий захист, інші – на стабільність оливи. Який фактор важливий для вас, залежить від зносу мотоцикла і від того, як він працює.

Вас також можуть зацікавити: Антифризи, Мастила, Автохімія.

Чи можна заливати автомобільну оливу в мотоцикл?

Якщо немає можливості купити моторну оливу для мотоциклів, то можна залити один раз. Одноразове застосування призведе до забруднення свічок і трохи більшого зносу поршневої групи.

Використання моторних олив в двигунах з мокрим зчепленням заборонено, так як це призводить до несправності дисків зчеплення.

У мопед з вузлами сухого зчеплення можна залити оливу для авто також один раз. Воно заливається для всього інтервалу обслуговування, а його в’язкість не повинна перевищувати 10W-40. Також ми радимо не піддавати двигун великим навантаженням.

Автомобільна олива також може бути заправлена, якщо мотоцикл має окремий картер, тобто масло розливається в 2 бака, один з яких відповідає за зчеплення, а інший – за мастило поршня.

Мотоциклетна олива відрізняється від матеріалів, що використовуються для автомобільного двигуна. Регулярне використання моторних олив для авто призведе тільки до значного скорочення ресурсів скутера або мотоцикла.

Де купити кращу оливу для мотоцикла?

На нашому сайті ви можете купити моторну оливу для мотоциклів швидко і комфортно. Товари перевозяться по всій країні. Ми гарантуємо високу якість продукції від німецького виробника Eurolub.

Доставка по всій Україні: Біла Церква, Київ, Харків, Дніпро, Луцьк, Миколаїв, Ужгород, Запоріжжя, Суми, Донецьк, Львів, Одеса, Херсон, Черкаси, Чернігів, Сімферополь, Полтава, Вінниця, Житомир, Хмельн ицький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці та інші міста України.