Гідравлічні оливи

Відображаються усі з 14 результатів

Що треба знати купуючи гідравлічну оливу? 

Кожна гідравлічна система може нормально працювати тільки отримавши високоякісну відповідну їй гідравлічну оливу. У сучасних автомобілях гідравліка використовується все рідше, але спеціальні рідини як і раніше потрібні для якісного обслуговування автомобілів попереднього покоління. Гідравлічна олива має бути високої якості, бо вона працює в дорогих і уразливих механізмах. Наприклад, тиск, що створюється в системі гідропідсилювача, вказує на надвисокі вимоги до технічного обслуговування.

Вас також можуть зацікавити: Трансмісійні оливи, Гідравлічні оливи, Гальмівна рідина.

Підбір і використання гідравлічних олив для автомобілів 

Багато автовласників в Україні, коли хочуть купити гідравлічну оливу, все частіше при виборі керуються ціною. Але це не найкращий критерій. В цьому випадку кращим вибором стануть оригінальні товари. Така рідина ідеально підходить для використання в підсилювачі, вона не впливає на режими роботи, запобігає поломкам і підвищеному зносу. При виборі неякісної продукції ви можете зіткнутися з такими проблемами:

  • постійне навантаження на основні робочі механізми гідросистеми автомобіля; 
  • нестабільна робота насоса, який вимушений працювати в умовах, які йому не підходять; 
  • втрата цілісності ущільнення, якщо в’язкість олви відрізняється від початкової; 
  • труднощі з визначенням рівня – необхідно постійно додавати рідину в систему гідропідсилювача керма;
  • зміна технічних параметрів гідропідсилювача, або іншої системи, в якій використовується рідина.

Аби гідравлічна олива використовувалася до запланованого періоду заміни, просто оберіть продукт високої якості. Це саме той випадок, коли ціна гідравлічної оливи безпосередньо залежить від його якості. Придбати гідравлічну оливу рекомендуємо заздалегідь, на великий проміжок між ТЕ – раз на 60-90 000 кілометрів. Тому краще не економити на цьому.

Класифікація і види олив.

gidravlichni-oliviОливи гідравлічні поділюются за класами по в’язкості, функціями та їх складу. Налічується  10 класів в’язкості, згідно з якими відрізняють гідравлічну оливу: це 5, 7, 10, 15, 22, 32, гідравлічна олива 46, 68, 100 та 150. Залежно від призначення оливи вони діляться на:

– Рідина для морехідного або повітряного транспорту; 

– Рідина для гальмівних, підвісних конструкцій транспортних засобів, а також приладів; 

– Рідина для гідравлічних конструкцій промислового устаткування.

Склад гідравліки розділяється на три групи: A, B і C. Група A (від H до DIN, від HH до ISO) включає мінеральні олии, що не містять присадок. Група B (HL згідно DIN і ISO) включає матеріали, що містять антиоксиданти і добавки для відвертання корозії. Група B (HLP згідно DIN, HM згідно ISO) включає рідини високого очищення, які включають протикорозійні і протиокислювальні присадки. У групу З, згідно зі стандартами ДІНІВ і ИСО, входять оливи HLP – V і HV. Вони складаються із загусників, що відповідають за поліпшену в’язкість і стійкість до температури. В нас ці оливи не віднесені до окремої групи.

Де купити потрібні гідравлічні рідини?

Підберіть матеріали для обслуговування в нашому каталозі інтернет-магазину Eurolub.ua. Компанія пропонує широкий асортимент продукції німецької якості в різних цінових категоріях. Вибір дуже простий – відмітьте потрібні параметри в’язкості, об’єму і марки. Доставка можлива в Києві і по усій Україні.

Доставка гідравлічних олив по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на гідравлічні оливи, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити гідравлічну оливу за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка олив здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.