Антифризи

Відображаються усі з 10 результатів

Антифриз

Хороший антифриз не менш важливий для здорової роботи двигуна, ніж якісне моторне мастило або хороший бензин. Як і інша автомобільна хімія, антифриз розвивається відповідно до запитів і змін в конструкціях і матеріалах системи охолодження. oholodzhuyuchij-ridinaЗлагоджена робота механізмів транспортних засобів залежить від стану здоров’я кожної деталі. Крім того, для правильного функціонування автомобіля важливо, щоб двигун не перегрівався. У цьому і допомагає спеціальна охолоджувальна рідина, яка заливається в систему охолодження двигуна. Охолоджувальні системи в транспорті відіграють важливу роль. Рідина не лише допомагає охолодити двигун автомобіля, але також запобігає небажаним проблемам, таким як корозія. Антифриз діє як при мінусових, так і плюсових температурах. Термін придатності впливає на технічні параметри продукту, тому перед використанням рекомендується звернути увагу на цей показник. Вам потрібний антифриз за привабливою ціною?
Дивіться пропозиції в інтернет-магазині Eurolub.ua, де ви можете купити антифриз за кращою ціною з доставкою по Києву та Україні. Як правильно вибрати охолоджувальну рідину? Охолоджувальна рідина для автомобільного двигуна варіюється залежно від складу, кольору (антифриз червоний, антифриз зелений або синій) і розміру упаковки, тому вартість може мінятися. Яка ціна у гальмівної рідини і антифризу? Антифриз можна недорого придбати на сайті Eurolub.ua з доставкою у будь-яке місто України: Харків, Київ, Одеса, Дніпро. На сторінці відображається поточна ціна товару і міститься повний опис продукції. У каталозі представлений асортимент німецького виробника Eurolub, який має свою відмінну рису – бескомпромісну якість.
Температура морозу – важливий критерій. Перш ніж вибрати антифриз для автомобіля, треба ознайомитися з його складом. Він може бути у вигляді концентрату для розведення або готового до вживання. Колір продукту не впливає на технічні параметри і не пов’язаний з хімічним складом. Перед купівлею слід розглянути модель автомобіля і рекомендації виробника з приводу заміни антифризу. Що входь до складу антифризу? Головними антифризними складовими є вода і активний інгредієнт (етилгліколь або пропіленгліколь), займаючі 90% від усього об’єму охолоджуючої рідини. Інші 10% складають добавки, які запобігають накипу, корозії, запіненню і відкладенням в охолоджувальній системі. Сьогодні до складу антифризу входить пропіленгліколь, який менш токсичний не такий небезпечний для природи.

Вас також можуть зацікавити моторні оливи на Вантажний автомобіль, Легковий автомобіль, Мотоцикл.

Охолоджувальна рідина для автомобіля: купити в Києві і з доставкою по Україні.

В інтернет-магазині Eurolub.ua ви можете придбати усе необхідне для свого автомобіля. Каталог пропонує широкий вибір автомобільної хімії, включаючи антифриз. Кожен замовник може вибрати потрібну йому рідину, адже сайт оснащений зручним пошуком і зрозумілим фільтром. Уся продукція має ексклюзивну гарантію від німецького виробника. За бажанням ви можете ознайомитись з сертифікатами і дозволами у відповідному розділі. Ви можете замовити автомобільну продукцію через сайт або по телефону. Наш персонал надасть вам своєчасну та професійну консультацію в підборі необхідних продуктів і відповість на ваші питання. Доставка замовлення відбувається по Україні у будь-яке місто: в Харків, Дніпро, Одесу, Миколаїв, Львів і інші міста країни. Наша компанія надає кур’єрську доставку кращими кур’єрськими службами, тому ви завжди отримаєте замовлений товар швидко і надійно. Товар можна замовити як у роздріб, так і оптом.

Оплата здійснюється для вас зручним способом: готівкою при доставці, банківським переказом, за допомогою терміналу Приватбанку та іншими способами.

Доставка антифризу по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на антифриз, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторну оливу за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка антифризу здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.