Моторні оливи на легковий автомобіль

Показано 1–24 із 31

Як правильно обрати моторну оливу по марці автомобіля

Якщо ви не знаєте, як правильно обрати оливу по марці автомобіля цей гід буде корисний для вас. З огляду на все варіанти моторного масла, вибір правильної оливи для вашого автомобіля може здатися неймовірно складним завданням.

Як правило, крім офіційних вимог до використовуваних продуктів, ви можете знайти конкретні марки оливи або рекомендованих виробників.

Ситуація ускладнюється, якщо ваш «залізний друг» більше не новий і дані, зазначені в інструкції з експлуатації, недостатні (або застаріли). В цьому випадку вам доведеться особисто підбирати марку моторного масла для авто.

При виборі масла звертайте увагу на його в’язкість. У жаркий день вибирайте густе, так як це допоможе захистити двигун від високих температур. У більш холодні дні краще купувати зі зниженою щільністю. Якщо ви сумніваєтеся при виборі продукції – зверніться за порадою до фахівця галузі.

Вас також можуть зацікавити: Антифризи, Мастила, Автохімія.

Основні види моторних олив для легкових авто

motorni-olivi-dlya-legkovih-avtoВсі оливи, що використовуються в автомобільних двигунах, зроблені з базової оливи з додаванням різних речовин, що підвищують продуктивність. Залежно від виду виробництва розрізняють наступні основні типи моторних олив:

  • Синтетика проводиться тільки в лабораторних умовах, з використанням складного хімічного синтезу масла, з додаванням високоякісних присадок. Цей тип є найсучаснішим і популярним видом моторного масла для легкового автомобіля. Ціна на синтетичні автомобільні масла найвища на ринку. Вони підходять для всіх типів двигунів;
  • Мінеральне виробляються з базових масел, які отримують шляхом переробки сирої нафти. Потім воно збагачується хімічними добавками для поліпшення продуктивності. Цей тип масла ідеально підходить для водіїв, несучи розслабленого стилем водіння. Їх ціни нижчі, ніж у інших типів, тому що їх набагато простіше виробляти. Підходить для автомобілів з карбюраторним двигуном;
  • Напівсинтетична суміш синтетичних (30-50%) і мінеральних масел (50-70%). Ці автомобільні масла рекомендуються для швидкої їзди по місту, а також для автомобілів з великим пробігом. Відмінний варіант для автомобілів з карбюраторним і інжекторним двигунами.

В даний час існує безліч виробників автомобільних масел, але, перш ніж купити моторне масло для авто, звертайте увагу на офіційний сертифікат якості. Такий, як у продукції Eurolub.

Характерні особливості різних видів олив

Кожен з представлених типів автомобільних масел має свої переваги, які слід враховувати перед покупкою будь-якому автолюбителю. Мінеральні масла дешеві і володіють оптимальними змащувальні властивості. Напівсинтетичні добре переносять холоду, не розшаровуються і мають середню вартість. Синтетичні масла не окислюються, ефективно захищають двигун, працюють при будь-якій температурі, мають високу в’язкість, економлять паливо і служать довго.

Незалежно від того, який вид ви виберете, купуйте тільки якісні товари від перевірених виробників. В Інтернет – магазині  Eurolub ви можете купити найкращі моторні масла для авто від німецького виробника Eurolub за доступною ціною в Києві, Харкові та по всій Україні.

У магазині представлений каталог з широким асортиментом продукції, тому підбір моторного масла по автомобілю буде зручним і комфортним. Доставка здійснюється в максимально короткі терміни транспортними компаніями, перевізниками не тільки до великих міст за типом Києва і Харкова, а й по всій країні (Україна). Скористайтеся допомогою професійних менеджерів, щоб зробити правильний вибір.

Доставка моторних олив на легковий автомобіль по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні оливи на легковий автомобіль, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторну оливу за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка олив здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.