BMW

Відображаються усі з 19 результатів

Як правильно вибрати моторну оливу для BMW?

Моторна олива – це один з найважливіших витратних матеріалів для сучасних двигунів BMW. Двигуни BMW мають дуже суворі допуски оливи. Так, вона повинна мати не тільки відмінні змащувальні властивості, а й інші особливі властивості і виконувати ряд необхідних функцій. При виборі оливи для БМВ, спирайтеся на такі показники:
– Використовуйте високоякісну оливу, якщо ви очікуєте високої продуктивності. З моторною оливою ви отримуєте те, за що платите – платите трохи більше, і ви отримуєте найкраще.
– Підберіть оливу, відповідну характеристикам двигуна, пробігу, яке буде відповідати тому, що зазначено в керівництві вашого автомобіля.
– Рекомендований інтервал заміни оливи становить 9000 кілометрів.
– Регулярно проводіть аналіз відпрацьованої оливи, щоб визначити внутрішній знос двигуна і сумісність з ним мастильних матеріалів.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для Daewoo, Citroen, Chrysler.

Допуски моторної оливи BMW

Як і рейтинги API, BMW кожні кілька років перевіряє свої склади мстильних матеріалів на основі сучасного двигуна, вимог до пробігу і викидів, виду палива і якості, регіону, сервісного обслуговування та маркетингових планів. Кожна нова специфікація кодується щороку і відповідає приблизно новим поколінням двигунів BMW (наприклад, LL-01). Ці оцінки є керівництвом, до використання схваленого для вашого двигуна. Ми рекомендуємо використовувати специфікацію оливи BMW, що відповідає вашій моделі і типу двигуна BMW.

Яку моторну оливу BMW купити?

motorna-oliva-bmwОлива, яку ви знайдете в великих магазинах автозапчастин, швидше за все буде розрахована на масового споживача. Вона не ідеально підходить для застосувань BMW. ЕUROLUB виробляє свої оливи відповідно до останніх галузевих рекомендацій (API SN, SN Plus) і норм викидів.
Інженери ЕUROLUB врахували весь спектр певних БМВ правил і функцій під час розробки рекомендованих олив BMW. Широкий асортимент моторних олив BMW, що випускаються компанією, включає в себе останні досягнення і кращі технології у виробництві моторних олив.
Весь асортимент наших олив охоплює всі потреби BMW у всіх регіонах світу. Це також відноситься до країн зі складними кліматичними умовами. У нашому інтернет-магазині ви знайдете необхідну вам оливу, наприклад, моторну оливу BMW для дизельного двигуна або моторну оливу для двигуна внутрішнього згоряння BMW.
Ви можете купити моторну оливу BMW, використовуючи зручний інструмент для вибору по марці автомобіля. Результати пошуку не тільки пропонують вам кращу моторну оливу, але і іншу хімічну речовину для вашого автомобіля.
З моторною оливою Eurolub ви можете бути абсолютно впевнені, що ваш автомобіль захищений передовими технологіями і буде справно працювати навіть в найскладніших умовах експлуатації.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.