Опис

Високопродуктивне синтетичне моторне масло, виготовлене за інноваційною технологією з новітнім пакетом присадок. Відповідає найвищим вимогам автовиробників. Покращені характеристики даного масла забезпечують чудовий захист від зносу і забезпечують поліпшену чистоту мотора. Можливе використання при подовжених інтервалах заміни масла за приписом виробників авто. Приміняється як високопродуктивне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів, включаючи турбо версії і двигуни з безпосереднім уприскуванням. Відповідає всім вимогам провідних автовиробників (не може застосовуватися при наявності систем PD, WIV, DPF).
Специфікації: ACEA A 3 / B 4; API SM / CF.
Відповідає: BMW LONGLIFE 98; GM-LL-B-025; MB229.3; Porsche; VW502.00 / 505.00; RENAULT RN 0700, RENAULT 0710.

Купити моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB SYNT SAE 5W/40 (синтетичне)

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність EUROLUB SYNT SAE 5W/40 (синтетичне) економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити налаштування автомобіля.

Ціна на моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB SYNT SAE 5W/40 (синтетичне)

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть підходящу моторну оливу на легковий автомобіль в магазині автомастил Eurolub. Замовити моторну оливу на легковий автомобіль EUROLUB SYNT SAE 5W/40 (синтетичне) з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , , , ,

Оливи модельний ряд

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Тип двигуна

, , , ,

Тип оливи

В'язкість оливи

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.