Chrysler

Відображаються усі з 13 результатів

Чому так важливо правильно підібрати моторну оливу CHRYSLER?

Правильна моторна олива важлива для правильної роботи, це і довговічність, і надійність автомобіля. Правильна олива забезпечує рівну роботу двигуна. Олива створює захисні шари між механічними частинами і таким чином запобігає безпосередньому тертю частин один об одного і захищає двигун. Крім того, олива оберігає двигун автомобіля CHRYSLER від бруду і окислення.

Можливо, вас зацікавить: Синтетична, Напівсинтетична, Мінеральна олива.

Яка олива рекомендована виробником?

На жаль, тільки невеликий відсоток автокористувачів задається цим питанням. Виробником рекомендується використовувати сертифіковане API моторна олива SAE 5W-20, що відповідає вимогам стандарту Chrysler Material MS-6395. Воно має допуск моторної оливи Крайслер і вважається найкращим.

Як часто Chrysler вимагає заміна оливи?

Chrysler – це відома Американська компанія, яка входить до «Великої детройскої трійки». Її ставлять в ряд з такими гігантами, як Ford і General Motors. Тому існують важливі вимоги компанії, яких слід дотримуватися, за умови, що ви дорожите своїм автомобілем.

Заміна оливи – це одна з найважливіших послуг для вашого автомобіля. Chrysler рекомендує міняти оливу і фільтр Chrysler кожні 5000 км, але краще перевірити керівництво свого автомобіля, щоб з’ясувати інтервали, які найкраще підходять для вашого автомобіля.

motorna-oliva-chryslerEurolub пропонує різноманітність моторних олив Крайслер, для того, щоб ви могли вибрати краща олива для свого автомобіля. Зручний і комфортний підбір економить ваші години в автомагазинах, а німецька якість оливи економить гроші на непотрібний ремонт автомобіля. Ми пишаємося тим, що обслуговуємо різноманітні марки автомобілів, в тому числі і власників Chrysler, і є ексклюзивним представником Eurolub в Україні.

Зв’яжіться з нашими консультантами, щоб підібрати ідеальну моторну оливу Крайслер або скористайтеся зручним пошуком для підбору оливи та іншої автохімії на наших сайті.

Наприклад, ви не знаєте яку моторну оливу заливати в свій Крайслер Вояджер. Що потрібно зробити, якщо під рукою не виявилося керівництва:

  • Зайти на сайт Eurolub.ua.
  • Перейти у вкладку «Підбір олив».
  • Ввести дані про модель і рік випуску автомобіля.
  • Отримати добірку відповідних олив і іншої автохімії.
  • Для оформлення замовлення можна зателефонувати за вказаними нижче номерами або скористатися формою онлайн замовлення самостійно.

 

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.