Fiat

Відображаються усі з 9 результатів

Олива fiat: допуски

Якщо ви шукаєте моторні оливи для свого Fiat, то ви потрапили в потрібне місце. Автомобільні моторні оливи фіат, відповідні допускам оливи Fiat, можна знайти на сайті Eurolub. Забезпечення правильної специфікації оливи в двигуні вашого автомобіля допомагає підтримувати якісне мастило для деталей, охолодження і очищення.

Fiat спеціально випустив свої допуски, щоб гарантувати сумісність з їх двигунами і внутрішніми компонентами. Вкрай важливо, щоб ви залили в свій двигун оливу фіат з правильними характеристиками, щоб зберегти гарантію і задовольнити потреби вашого Fiat.

Яку оливу мені залити в оливу Fiat Ducato?

Fiat Дукато випускається з різними розмірами і типами двигунів, зазвичай ви можете знайти в керівництві, яку марку / в’язкість і технічні характеристики моторної оливи вимагає ваш автомобіль, або ви можете використовувати наш Пошук олив і іншої автохімії для підбору ідеальної вам оливи вказавши вашу модель автомобіля і рік її випуску.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для Daewoo, Citroen, Chrysler.

Що таке олива 5W-30?

Олива 5W-30 – всесезонна олива, широко використовується в багатьох марках і моделях. Це більш тонкий тип оливи, яка добре працює практично при будь-яких температурах (за винятком сильної спеки і сильного холоду), що робить його ідеальним для наших погодних умов. На сайті нашої компанії ви знайдете ідеальний варіант даної оливи, яка має технічні характеристики і схвалення:

  • Top Tec ATF -30;
  • ACEA C3;
  • Peugeot Citroën (PSA) B71 2312;
  • Fiat 9.555.35-GS1.

Мастила Eurolub: необхідні елементи для життя вашого двигуна!

fiat-oliva-v-dvigunРегулярна перевірка оливи продовжує термін служби вашого двигуна. Таким чином, вибір мастильного матеріалу є основоположною частиною підтримки чудових експлуатаційних характеристик автомобіля, а також захисту і оптимізації роботи двигуна і зниження витрати палива.

Унікальність та оригінальність продуктів Eurolub зарекомендувала себе далеко за межі Німеччини і сьогодні ви можете залити фіат оливу в двигун від німецького бренду Eurolub, купивши його в Україні!

Щоб переконатися, що ви вибираєте рекомендовані продукти для вашого автомобіля, просто дотримуйтесь інструкцій в керівництві користувача або скористайтеся утилітою підбору моторної оливи на нашому сайті.

Пам’ятайте, що дотримання графіків обслуговування і використання правильних мастильних матеріалів, рідин і оригінальних запасних частин з часом збільшить надійність і безпеку вашого автомобіля.

Доставка моторних олив по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні оливи, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторну оливу за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка молив здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.