FORD

Відображаються усі з 19 результатів

Керівництво з вибору моторної оливи для Форд

5W-20 або 10W-30? Синтетичне або мінеральне? Дешеве або дороге? Те, що ви вирішите залити в двигун свого Ford, може надати величезний вплив на його характеристики в роботі. Якщо ваша моторна олива занадто в’язке, ви ризикуєте взагалі не завести машину; якщо воно занадто рідке, вам, можливо, доведеться міняти оливу більш регулярно через більш швидкого вигорання.
Але це тільки верхівка айсберга при виборі моторної оливи. Ось ще кілька корисних порад щодо вибору підходящої автомобільної оливи для вашого автомобіля.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для Audi, BMW, Chevrolet.

Рекомендована моторна олива для моделей Ford

oliva-fordОскільки наш інтернет-магазин олив Eurolub надає повний набір автохімії для автомобілів Ford, ми нерідко вивчаємо керівництва Ford перед заміною оливи. Ось рекомендовані типи олив для моделей Ford:
– SAE 0W-20 (синтетична суміш) – Ford C-MAX Hybrid, Ford Fusion Energy, Ford Fusion Hybrid
– SAE 5W-20 (синтетична суміш) – Ford Fiesta, Ford F-150, Форд Фокус, Форд екоспорт
– SAE 5W-30 (синтетична суміш) – Ford F-150
– SAE 5W-20 (синтетична суміш преміум-класу) – Ford Edge, Ford Escape, Ford Explorer, Ford Super Duty, Ford Flex, Форд Фьюжн, Форд Мустанг, Ford Taurus
– SAE 5W-30 (синтетична суміш преміум-класу) – Ford Edge, Ford Escape, Форд Експедішн, Ford Explorer, Ford Super Duty, Ford Flex, Ford Fusion, Ford Mustang, Ford Taurus
– SAE 10W-30 (дизель) – Ford Super Duty.

Отже, яку моторну оливу ford купити для вашого автомобіля?

Як власнику автомобіля, найголовніше, на що вам потрібно звернути увагу при виборі моторної оливи форд – це не ціна моторної оливи форд, а ваше місце розташування. Якщо ви живете в Україні, навряд чи вам знадобиться моторна олива нижче 5W-20. Але в умовах сильної спеки ви повинні звернути увагу на моторну оливу з більш високою в’язкістю при високих температурах, наприклад, 10W-40.
Завжди дотримуйте інструкції по експлуатації вашого автомобіля при виборі моторної оливи. Якщо вона вимагає повністю синтетичного 5W-20, тоді використовуйте повністю синтетичну моторну оливу 5W-20. Пам’ятайте, автомобільні інженери знають, що вони роблять.
Однак, якщо ви з якихось причин не знаєте і не можете знайти яку моторну оливу вам потрібно використовувати – сміливо звертайтеся до нас. На сайті є зручна утиліта для пошуку відповідної моторної оливи для вашого автомобіля. Користуватися нею дуже просто: потрібно вибрати марку і рік випуску авто.

Доставка моторних олив по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні оливи, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторну оливу за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка молив здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.