MERCEDES-BENZ

Відображаються усі з 14 результатів

Мерседес бенц олива моторна: що потрібно знати?

Безумовно, найкраще місце, де можна знайти інформацію про технічне обслуговування і обслуговуванні Mercedes-Benz, – це керівництво по експлуатації, що додається до вашого автомобіля. Якщо у вас немає керівництва, зверніть увагу, що Mercedes-Benz рекомендує використовувати затверджену на заводі моторну оливу мерседес, явно схвалене для вашої моделі автомобіля.
Пам’ятайте, що всі моторні оливи розрізняються за якістю. Найбільш поширені рейтинги надаються:
– ACEA (Асоціація будівельників європейських автомобілів);
– ILSAC (Міжнародний комітет по стандартизації та утвердження мастильних матеріалів);
– API (Американський інститут нафти).

Можливо, вас зацікавить моторна олива для Lexus, Fiat, FORD.

Допуски моторної оливи Мерседес

За що відповідають допуск? Це питання цікавить усіх автолюбителів бренду. Німецький автоконцерн Daimler AG сьогодні по праву входить до числа лідерів по виробництву автомобілів. І останнє, але не менш важливе: автогігант зобов’язаний даним успіхом і всесвітньою славою саме бренду Mercedes-Benz, яким він володіє більше 100 років.
Всі ці роки дані автомобілі по праву вважаються надійними і одними з найбезпечніших. Довгий час автомобілі Mercedes твердо стоять над пірамідою авторитетних автомобілів. Для таких преміальних автомобілів і моторні оливи повинні бути на гідному рівні якості.
Допуск – це буквено-цифровий код, який інформує про ті чи інші характеристики матеріалу. Дана маркування завжди вказується в керівництві по експлуатації вашого Mercedes-Benz. Порівнюючи маркування з керівництва по експлуатації автомобіля з позначеннями на каністрах з мастильними матеріалами, власник автомобіля отримує можливість вибрати ту оливу, яка ідеально підходить на думку виробника для використання в цьому автомобілі. Ця система досить чітко формалізує якісні показники нафтопродукту, що потрапляє в систему змащення двигуна Mercedes-Benz.

Олива моторна Mercedes і її оптимальна в’язкість

motorna-oliva-mersedesMercedes-Benz пропонує оливи 5w30 і 10w40. Олива з низькою в’язкістю, таке як 5w40, призначена для більш старих двигунів і працює в меншому температурному діапазоні. Моторна олива 5w30 – всесезонна, призначена для нових автомобілів з більш високими вимогами до температури навколишнього середовища.

Плюси рекомендованої моторної оливи Мерседес:

– Удосконалений моторна олива преміум – класу, що забезпечує міцність в умовах екстремального тиску;
– Розроблено для максимальної продуктивності двигуна;
– Зменшує контакт метал-метал в діапазоні різних швидкостей переміщення;
– Захищає двигун протягом усього часу зливу навіть при екстремальних тисках;
– Зменшує утворення відкладень на деталях двигуна, щоб максимізувати реакцію двигуна.
Кращі моторні оливи mercedes benz ви можете купити від німецького виробника Eurolub.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.