MITSUBISHI

Відображаються усі з 10 результатів

Яка олива потрібна для мого Mitsubishi?

Існує широкий вибір змащувальних матеріалів німецького бренду Eurolub, рекомендованих для автомобілів Mitsubishi з бензиновими або гібридними двигунами, включаючи моторну оливу для Мітсубісі Аутлендер.

Важливо завжди використовувати належну оливу в своєму авто, щоб воно могло функціонувати в повній мірі своїх можливостей. Використовуйте нашу утиліту Oil Finder для підбору відповідного моторної оливи Мітсубісі.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для MERCEDES-BENZ, MAZDA, HYUNDAI/KIA.

Яка синтетична олива допомагає захистити двигун вашого Mitsubishi?

Наше сімейство синтетичних моторних олив Eurolub забезпечує чудовий захист вашої автівки. Випробування демонструють, що оливи для Міцубісі від Eurolub може досягати всіх рухомих частин двигуна швидше, ніж деякі звичайні оливи. Поки олива повністю не циркулює, тертя між сухими частинами двигуна буде повільно скорочувати термін служби двигуна.

Синтетичні моторні оливи, такі як Eurolub, починають циркулювати відразу, захищаючи кожну рухому частину двигуна, і з часом це може призвести до економії витрат на технічне обслуговування. Використовуйте нашу утиліту підбору оливи Мітсубісі, щоб дізнатися про всі продукти, які підходять для вашого Mitsubishi і купити оливу моторну Мітсубісі.

Як часто вам потрібно міняти моторну оливу на Mitsubishi?

Вам може бути цікаво, як часто вам потрібно міняти моторну оливу на Mitsubishi. Діапазон заміни оливи залежить від двигуна і типу оливи.

  1. Звичайна олива  – кожні 5000 км.
  2. Напівсинтетична / синтетична суміш – кожні 8000 км.
  3. Синтетична олива  – кожні 12000 км.

Коли заміни оливи виходять за межі рекомендованих інтервалів, може утворитися осад двигуна. (Відстійник перешкоджає проходу оливи і обмежує її потік, що призводить до передчасного пошкодження двигуна.)

Моторна олива mitsubishi: ціна якості

motorna-oliva-mitsubishiМоторна олива і оригінальний фільтр Mitsubishi є ключовими складовими продуктивності двигуна і його довговічності.

Регулярні заміни оливи і фільтрів запобігають надмірний знос двигуна. Забезпечте довготривалу надійність вашого автомобіля і підтримання двигуна в холодному стані з оригінальними моторними оливами Eurolub.

З нашими оливами ваш автомобіль:

  • Відновлює здатність запуску двигуна;
  • Стабілізує холостий хід;
  • Зменшує шум двигуна;
  • Відновлює показники плавного прискорення;
  • Покращує посилення при високій швидкості обертання.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.