Scania

Відображаються усі з 10 результатів

Моторна олива scania: що потрібно знати?

scania-transmisijna-olivaОлива є однією з найважливіших компонентів для справної роботи ДВС. Але в залежності від того, яку ви вибираєте, якість оливи може значно відрізнятися. Ось чому Eurolub присвятили багато часу для випробувань і розробок.

За допомогою оливи Scania від Eurolub ми можемо гарантувати якісну роботу вашого ДВС протягом усього життєвого циклу вашого автомобіля – запобігаючи знос і продовжуючи термін служби, а також економлячи ваші гроші в довгостроковій перспективі.

Європейська асоціація автовиробників рекомендує оливу Сканія ACEA E9 вищого рівня для дизельних двигунів, які відповідають вимогам щодо викидів від Євро 1 до Євро 6 і що працюють у важких умовах. Підходить для двигунів з DPF або без них, в тому числі для ДВС EGR, оснащених системами зниження викидів SCR.

Всі оливи Scania від Eurolub розроблені для забезпечення максимальної продуктивності з точки зору захисту, економії палива і впливу на навколишнє середовище. А наша олива моторна Сканія 10w 40 останнього покоління виводить ці характеристики на новий рівень – істотно скорочуючи витрату палива, і подвоюючи інтервал заміни DPF.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для MITSUBISHI, Peugeot, MAN.

Вибір ідеальної оливи для вашого двигуна Scania

Коли ви робите в своїй scania заміну оливи, то варто підбирати оливу, яку рекомендує виробник в керівництві по експлуатації. Якщо ж у вас немає можливості поглянути в керівництво або стався якийсь форс-мажор потрібно підібрати оптимальний варіант. Адже якщо зробити заміну оливи Сканія використовуючи невідповідну можна отримати:

  • Збільшення витрати оливи.
  • Збільшений знос штовхача і ролика.
  • Підвищена ймовірність підкислення оливи, що призводить до корозії м’яких металів і відкладенню поршнів.
  • Збільшений осад двигуна з можливістю блокувати фільтри і навіть масляні канали.
  • Зниження мастила при холодних запусках, збільшення зносу.
  • Збільшений витрата палива через неправильну в’язкості.
  • Критичну поломку ДВС.

Моторна олива Сканія від Eurolub

Eurolub ретельно проводить польові випробування всіх масляних сумішей двигунів Scania. Склад оливи Сканія від німецької компанії Eurolub унікальний – кожна суміш розроблена для кожного сімейства двигунів.

Оливи Eurolub зводять до мінімуму вплив після обробки, витрати оливи і палива. Купуючи у нас, ви робите правильне вкладення в надійне майбутнє вашого авто!

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.