Suzuki

Відображаються усі з 9 результатів

Яка моторна олива Suzuki найкраще підходить для вашого автомобіля?

Якщо ви хочете замінити моторну оливу, швидше за все, ви зіткнетеся з приголомшуючим вибором варіантів в різних класах від незліченної кількості виробників.

Коли ви підходите без будь-якої підготовки до цього питання, вам буде складно відрізнити погану оливу від хорошої або дізнатися, яку моторну оливу suzuki найкраще підходить для вашого улюбленого автомобіля.

Чи є звичайне кращим, ніж синтетичне? Що означають всі ці цифри на лицьовій стороні пляшки? Вам потрібно використовувати моторну оливу, розроблену виробником вашого автомобіля? Хороша новина в тому, що ми допоможемо вам подолати плутанину.

Можливо, вас зацікавить моторна олива для Renault, Scania, SUBARU.

Чому варто вибрати моторну оливу сузукі від Eurolub?

kupiti-motorna-oliva-suzukiКрім того, щоб бути життєвою силою вашого двигуна? Наша олива піклується про ваш двигун, і в кінцевому підсумку береже ваш двигун від незапланованого ремонту.

Купивши моторну оливу сузукі ви зробите правильне рішення. Моторна олива сузукі повністю виправдовує свою вартість, воно відразу ж починає виконувати наступні функції:

  • Мастило: Моторна олива створює плівку між рухомими металевими частинами, щоб запобігти їхнього контакту, перегрів і поломку.
  • Відведення тепла: мастило передає інтенсивні температури, включаючи температуру згоряння, і дозволяє їм розсіюватися.
  • Утримання відкладень: моторна олива утримує скупчення горіння, такі як кислота і сажа, в підвішеному стані, завдяки чому двигун залишається чистим зсередини.
  • Запобігання корозії: багато рухомі частини двигуна повинні бути захищені від іржі, що означає, що кислоти вимагають нейтралізації, а волога повинна зберігатися далеко від вразливих місць.
  • Гідравлічна середовище: Деякі двигуни використовують подачу оливи під тиском для роботи певних функцій, таких як гідравлічні штовхачі або натягувач ланцюга розподільного вала.

Моторна олива сузукі: ціна якості

Після декількох років інтенсивних досліджень, компанія Eurolub зробила найкраще моторна олива для автомобілів Suzuki. Синтетична моторна олива suzuki 5w30 (рейтинг API SG +) – це рекомендована олива для більшості автомобілів Suzuki, таких, як Grand Vitara, Swift та Celerio.

Пам’ятайте, використання оливи, яка не відповідає специфікаціям виробника, може привести до зносу двигуна або критичного пошкодження.

Доставка моторних масел по Україні

Eurolub пропонує не тільки доступні ціни на моторні масла, але і швидку доставку по всіх містах України. Ви можете замовити моторне масло за телефонами: +38 (097) 707-05-90, +38 (066) 101-05-90

Доставка масел здійснюється по всій Україні, включаючи: Дніпро, Київ, Харків, Одесу, Львів, Вінницю, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Херсон, Миколаїв і Полтаву.