Опис

LA 40 – масло для газових двигунів із середнім і низьким вмістом сульфатної золи. Хороший склад захищає від передчасного загоряння, детонації двигуна і забезпечує адекватну лужність в порівнянні з використанням злегка агресивних газів згоряння. LA 40 використовується в стаціонарних газових двигунах, згідно із заявою виробника, при роботі з природним газом, звалищного газом і біогазом в середніх і важких умовах.

Купити моторну оливу EUROLUB GASMOTORENÖL LA 40

Завдяки технологічному прогресу в сучасних двигунах роль моторних масел стала надзвичайно важливою. Крім того, ефективність і надійність моторного масла EUROLUB GASMOTORENÖL LA 40 економлять час і гроші для всіх власників автомобілів.

Кожен день потрібно стежити за тим, щоб ваш автомобіль працював безперебійно і не було непередбачених поломок. Важливо звести до мінімуму позапланові зупинки на технічне обслуговування, щоб забезпечити безперервність вашої діяльності і стримати працездатність автомобіля. У відповідь на ці потреби Eurolub розробила лінійку передових матеріалів для двигунів, які можуть знизити тертя, захистити від корозії і зносу, допомогти герметизувати і охолодити двигун, а також полегшити настройку автомобіля.

Ціна на моторну оливу EUROLUB GASMOTORENÖL LA 40

Якими б не були вимоги до вашого автомобіля, легко знайти потрібний товар, який допоможе вашому двигуну працювати з максимальною продуктивністю. Eurolub пропонує найвигідніші ціни на якісне німецьке масло в Україні. Ціни різняться в залежності від марки, літражу і специфіки масел.
Підберіть відповідне масло для своїх автомобілів в магазині автомастил Eurolub. Замовити моторне масло EUROLUB GASMOTORENÖL LA 40 з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Херсон, Вінницю, Полтаву та інші міста. Також Eurolub пропонує купити автомасла оптом – всі подробиці можна дізнатися у менеджера по телефону.

Додаткова інформація

Об'єм, л

, , ,

Тип двигуна

Доставка оливи по Україні: Дніпро, Миколаїв, Житомир, Харків, Вінниця, Одеса, Полтава, Черкаси, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Рівне, Херсон як і по всій Україні.